Багатосторінкова продукція

Питання та відповіді

Що таке дизайн макет, і чим він відрізняється від простого завантаження фото для друку?
Дизайн макет - це професійно підготовлений файл, який створюється дизайнером. Він включає кольорокорекцію, покращення якості зображення та інші зміни для забезпечення оптимального вигляду та якості друкованого матеріалу.

Різниця між дизайном макетом та простим завантаженням фото:

Завантаження фото для друку:

Ви самостійно завантажуєте фото через наш конструктор або завантажувач.
Фото друкується "як є", без додаткової обробки.
Підходить для швидкого та простого друку, але якість залежить від початкового файлу.

Дизайн макет:

Професійний дизайнер обробляє ваші фото, здійснюючи кольорокорекцію та покращення якості.
Всі елементи узгоджуються з технічними вимогами друкарні для досягнення найкращого результату.
Підходить для високоякісного друку, коли важлива кожна деталь.
Якщо вам потрібен швидкий друк без додаткових корекцій, просто завантажте фото у нашому конструкторі макетів . Якщо ж вам потрібна допомога дизайнера для покращення якості зображення, скористайтеся послугою створення дизайн макету.
Що таке Багатосторінкова друкована продукція?
Багатосторінкові продукти - це друковані матеріали, які містять кілька сторінок контенту, наприклад, книги, журнали, каталоги та посібники. Ці продукти призначені для надання детальної інформації читачам і часто містять текст, графіку та зображення.

Існує кілька причин, чому вам може знадобитися друк багатосторінкових продуктів. Наприклад, книги та журнали часто друкують для розважальних, освітніх або інформаційних цілей, тоді як каталоги та посібники друкують для просування товарів або надання інструкцій.

Існує багато типів багатосторінкових продуктів, зокрема книги в твердій і м'якій обкладинці, журнали в м'якій і твердій палітурці, посібники в спіральній палітурці (кріплення на пружину) та каталоги в м'якій палітурці . Кожен тип багатосторінкової продукції має свій унікальний формат, розмір і спосіб скріплення.

Щоб замовити друк багатосторінкової продукції, вам потрібно мати на увазі дизайн, який можна створити самостійно в нашому онлайн конструкторі 24/7, а також вміст, який ви хотіли б включити в продукт. Вам також потрібно буде вибрати тип паперу, спосіб друку, спосіб скріплення та кількість, яку ви хочете замовити.

Замовити друк багатосторінкової продукції в онлайн-друкарні, такій як poligrafika.com.ua, може бути вигідно, оскільки це часто зручніше та економічно вигідніше, ніж у традиційній друкарні. Poligrafika.com.ua, пропонує широкий спектр поліграфічних послуг, включаючи індивідуальний дизайн, високоякісний папір і швидку доставку. Вони також часто пропонують знижки на оптові замовлення і забезпечують відмінне обслуговування клієнтів.
Брошура що це?
Брошура (фр. brochure, від brocher - "зшивати") - друкований твір невеликого обсягу (у міжнародній практиці не менше 5 і не більше 48 сторінок); один із засобів просування за допомогою масової друкованої продукції. Випускаються на суспільно-політичні, соціально-економічні, сільськогосподарські та інші теми. Перші брошури з'явилися в епоху Реформації; особливо великого значення брошури набули в період Великої французької революції.

Сторінки брошури з'єднуються між собою ниткою за допомогою шиття, скріпкою (дужкою), гвинтовим дротом або іншим способом. З'єднання дужкою можуть бути кількох видів, наприклад: звичайне з'єднання з двома отворами в корінці для кожної дужки; з трьома отворами для кожної дужки (при цьому з'єднанні дужку вставляють у крайні отвори, а кінці дужки загинають і заводять у третій центральний отвір, тому кінці дужок не дряпають).

Брошура-каталог дає змогу отримати повну інформацію про товари або послуги фірми з використанням барвистих фотографій, детального опису продукту і ціни. Виконання брошур буває найрізноманітнішим - від текстових брошур, надрукованих на газетному папері до повнокольорових, виконаних у чудовій якості.

Брошура вміщує значно більшу кількість інформації, ніж листівка або буклет.
Де надрукувати брошуру в Чернівцях?
Ви можете замовити друк брошур на замовлення у нас в друкарні Поліграфіка, яка знаходиться по адресі
вул. Яська 1, м.Чернівці, 58000, Україна
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 19:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, Сб та Нд: вихідні
Замовити друк брошур на сайті poligrafika.com.ua
або написати нам на гарячу лінію телеграмі @Poligrafika_support і зробити замовлення там.
Який папір використовується для друку брошур?
Взагалі папір для рекламних брошур та іншої поліграфії обирають, зважаючи на вподобання замовника і бажання показати товар обличчям. У більшості випадків таким виявляється крейдований папір. Тому що він - приємний на дотик, білий і якісний. І брошури (та й не тільки брошури на ньому виходять відмінно).

Але при цьому не варто забувати, що не завжди обов'язково витрачатися на відносно дорогий крейдований папір. Часом цілком можна обмежитися офсетним. Наприклад, якщо йдеться про інформаційні матеріали, які планується розкидати по поштових скриньках. У таких випадках витрачатися на дорожчий папір не завжди виправдано. Це не галузева виставка, на якій треба не вдарити в бруд обличчям.

Взагалі папір для друку вибирають, виходячи з його основних характеристик.
Найосновніша, та, про яку знають усі - щільність. Вона визначається з ваги аркуша площею 1 квадратний метр. Вказується в г/м 2 . Починається від 80г/м 2 (рекомендуємо використовувати тільки в найдешевших проектах, коли головне - кількість, а на якість друку не треба звертати особливої уваги) до 300 г/м 2 . Утім найбільша щільність для друку брошур теж не потрібна, такий папір варто брати тільки для обкладинок. 100-150 г/м 2 для брошури цілком достатньо.

Наступний важливий момент - білизна паперу. Ця характеристика показує, наскільки добре поверхня паперу відбиває світло. Параметр може мати значення від 60 до 98%. Що вища білизна, то краще, оскільки на папері з хорошим показником білизни краще виходять зображення. Вони стають контрастнішими, оскільки краї не розмиваються.

Ще один момент - прозорість паперу. Цей параметр визначається кількістю світла, яке може пройти через аркуш паперу, не розсіявшись. Якщо папір занадто прозорий, то друкувати з двох боків аркуша буде не можна - оскільки зображення стануть просвічуватися. Саме тому для якісного двостороннього кольорового друку потрібен щільніший папір.

Крім того, важливо правильно вибрати тип паперу, а саме глянцевий або матовий. Глянцевий вважається красивішим, бо на ньому краще виглядають кольорові ілюстрації. З іншого боку матеріали з великим обсягом тексту з глянцю читати незручно. Ще один момент - папір може бути фактурним, наприклад, з якимось тисненням ("під льон" чи інші). Для дрібного тексту треба брати матовий папір, бо інакше очі при читанні втомлюватимуться.

Є й інші технічні моменти вибору паперу, наприклад, те, наскільки він накопичує статичну електрику тощо. Але в більшості випадків орієнтуються саме на перелічені вище параметри, щоб отримати ефектні буклети для просування своєї продукції.

Як підготувати брошуру до друку?
Загальні вимоги для підготовки брошур до друку:

•Файл для друку має бути у форматі PDF. Якщо надіслати макет у pdf немає жодної можливості -tiff, ai, eps, .
•Усі шрифти в брошурі мають бути переведені в криві.
•Вильоти за межі передбачуваного після обрізного формату мають бути не менше 3-5 мм.
•Елементи зображення і текст повинні відступати від країв не менше, ніж на 4 мм (відступ всередину від лінії різу до тексту і елементів зображення). Якщо зображення друкується під обріз - його необхідно винести за край друкованого поля не менше, ніж на 3 мм.
•Растрові зображення мають бути вбудовані у файл, а не пов'язані (link).
•Брошура на скріпці повинна мати смугу, кратну 4-м.
•Вироби на пружині/КБС - кратну 2-м.
•Багатосторінкові PDF повинні містити смуги (не розвороти) у правильному порядку.
•Порожні смуги під час друку обкладинки 4+0 повинні бути присутніми.
•Сума всіх фарб в макеті брошури не повинна перевищувати 300% CMYK.
•Роздільна здатність растрових зображень має бути не менше 300dpi.
Як зробити дизайн-макет брошури самостійно?
Якщо ви бажаєте заощадити на розробці макету брошури, ви можете обрати серед вже готових безкоштовних шаблонів брошур.
Оберіть майбутне кріплення вашої брошури (на скобі, на пружині, або м'яка палітурка(клейове зшивання)). В конструкторі макетів ви можете обрати готовий дизайн макет брошури на досить широкий вибір представлений тематик:(іміджеві, інформаційні, популярні, рекламні, абстрактні, авто, будівництво, ветеринар, краса, майстер, медицина, менеджмент, нерухомість, одяг, освіта, подорожі, прості, свята, стоматолог, фото-відео) Підредагувати текст, фото, кольори вашої майбутньої брошури. Оформити замовлення та після оплати ваш макет буде прийнятий в роботу.
Скільки коштує замовити друк брошур?
Стандартна вартість брошур при різних типах кріплення за 1 примірник:
Брошура на скобі А4 вертикальна - 163 грн
Брошура на скобі А4 - вертикальна 185 грн
Брошура в м'якій палітурці А4 - вертикальна - 276 грн

Щоб дізнатися, налаштувати параметри брошур(кількість брошур, кількість сторінок, ламінація, папір для сторінок і обкладинок і.тд (від них залежить ціна брошур)), або замовити друк брошур оберіть необхідний тип кріплення в розділі багатосторінкова продукція .
В мене є дизайн-макет брошури, але я не впевнена(ий) чи він підійде до друку, що мені робити?
В такому випадку вам потрібно замовити послугу дизайнеру. Це може бути:

•Розробка нового макету;
•Заміна даних в існуючому дизайні(текст, зображення, верстка брошури);
•Перевірка на відповідність макету технічним вимогам;
•Підготовка макету до друку;
•Ретуш або кольорокорекція растрових зображень всередині брошури.

Оберіть необхідну послугу дизайну у відповідному продукті натиснувши кнопку 'Замовлення дизайну"
та всередині форми прикріпіть всі файли, та побажання та зауваження відносно макету. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами та узгодить усі нюанси щодо дизайн-макету брошури.
Як завантажити макет брошури вже підготовлений до друку?
Якщо ви впевнені що ваш макет повністю підходить до друку і відповідає усім технічним вимогам підготовки брошур до друку, перейдіть у відповідний розділ завантаження макету, та оформіть замовлення. Система автоматично перевірить ваш макет і якщо все вірно після вашого підтвердження та оплати макет автоматично потрапить на виробництво. По завершенню виробництва у вашому особистому кабінеті статус вашого замовлення зміниться на 'виробництво завершене".
Що означає термін клейове безшовне скріплення (КБС)?
Клейове безшовне скріплення (КБС) - це один з видів кріплення брошур, який забезпечує міцність і надійність кріплення блоків аркушів. Він полягає у нанесенні клейового шару на грань блоку аркушів і їх подальшому з'єднанні за допомогою спеціального обладнання.

Переваги використання КБС полягають у тому, що воно дозволяє створювати брошури без видимих скоб або стібків, що забезпечує зручність та естетичний вигляд. Крім того, КБС забезпечує міцність і надійність кріплення, що робить брошури довговічними і зручними для використання.

Замовляючи брошури з КБС в онлайн друкарні poligrafika.com.ua, ви отримуєте якісний та професійний продукт, який стане незамінним для презентацій, рекламних кампаній, розсилок та інших заходів. Крім того, використання КБС дозволяє створювати брошури зі зручним відкриванням на будь-якій сторінці, що додає комфорту і зручності під час користування. Замовляючи брошури з КБС в poligrafika.com.ua, ви можете бути впевнені в якості продукції та швидкому виконанні замовлення з доставкою по всій Україні.
Усі питання →

Відгуки наших клієнтів

 • Заказывал брошюру в мягком переплете,консультант помог определится с бумагой,сделали быстрее срока,все супер красиво и вежливо Спасибо,РЕКОМЕНДУЮ

  Сергей Багмет
  Обычный человек
 • Відмінний сервіс ! Швидко якісно доступно

  Liubov Turetska
  Фіз особа
 • Доброго дня! Не було можливості написати і подякувати за просто ідеальної якості журнальчик, все так, як і було в моїй уяві, він дуже гарний, яскравий, просто шикарний, і за швидко зроблену роботу і розуміння Дякую Вам. Подрузі неймовірно він сподобався). Буду і надалі робити із задволенням у вас замовлення.)

  Наталія
 • Поліграфіка надає послуги з цифрового та офсетного друку. Якісне та швидке обслуговування. Якщо потрібно терміновий друк на "вже" то тільки тут. Знаходиться на розі вулиць Ясська,1 та Головна 179.

  Віктор Кондрючок
Середня оцінка ТОВ Компанія Поліграфіка: 5.0 з 5 на підставі 212 відгуків. Усі Відгуки →