Чорно-білий друк в листах А4/ A3/ SRA3

Технічні характеристики друку у аркушах

Розміри друкованого аркуша: SRA3 – 320х450 мм
Матеріал: папір різної щільності та дизайнерський картон на вибір
Тип друку: чорно-білий цифровий друк
Колірність: одно- або двосторонній друк
Наклад: від 1 аркуша
Терміни виготовлення: 7 роб. днів | Супер Економ, 5 роб. днів | Економ, 3 роб. дні | Стандарт
Кольорова схема Black (K+K)
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Чорно-білий друк в аркушах А4/A3/SRA3

Що таке чорно-білий друк в аркушах?

Чорно-білий друк в аркушах - це процес друкування тексту, графіки або зображень у відтінках чорного, білого та сірого кольорів на окремих аркушах паперу. Цей вид друку відрізняється від кольорового друку, оскільки він не використовує кольорові чорнила. Чорно-білий друк широко застосовується для створення документів, текстових матеріалів, навчальних посібників, технічної документації та чорно-білих фотографій, а також для підготовки рекламних матеріалів, таких як листівки, брошури та плакати. Чорно-білий друк в аркушах забезпечує високу контрастність та чіткість зображень, а також економічність порівняно з кольоровим друкуванням.

Високоякісний чорно-білий друк в онлайн друкарні poligrafika.com.ua

Послуга "чорно-білий друк в аркушах" від онлайн друкарні poligrafika.com.ua дає можливість отримати високоякісний друк на папері форматів А4, А3 та SRA3 з доставкою поштою по всій Україні. Чорно-білий друк ідеально підходить для підготовки документів, текстів, бізнес-матеріалів, а також для створення контрастних чорно-білих фотографій.

Призначення чорно-білого друку

Чорно-білий друк в аркушах можна застосувати в різних сферах діяльності та для різних потреб. Ось де він може бути корисним:

 1. Освіта: підручники, навчальні матеріали, робочі зошити, наукові статті та дослідження.
 2. Бізнес: внутрішня документація, звіти, договори, презентації, графіки та таблиці.
 3. Маркетинг та реклама: листівки, плакати, буклети, каталоги продукції або послуг.
 4. Технічна документація: інструкції, керівництва, плани та схеми.
 5. Публікації: книги, журнали, газети та інші видання.
 6. Чорно-біла фотографія: портрети, виставки, арт-проекти, архітектурні знімки та інше.
 7. Події: програми, розклади, меню, запрошення та роздаткові матеріали.

Чорно-білий друк в аркушах відмінно підходить для ситуацій, коли потрібна висока контрастність тексту чи зображення, а також коли кольоровий друк не є необхідним або забагато коштує. Цей вид друку дозволяє зекономити на витратах на чорнила та папір, не втрачаючи якості та чіткості зображення.

Зручність і доступність чорно-білого друку

Чорно-білий друк є економічним варіантом для тих, хто хоче отримати якісну продукцію без витрат на кольоровий друк. Він дозволяє зекономити на витратах, але при цьому забезпечує чіткість і контрастність зображень. Відмінність цього виду друку полягає у відсутності кольорів, що забезпечує менші витрати на чорнила та папір.

Ключові фрази: чорно-білий друк друк в аркушах А4, А3, SRA3 онлайн друкарня poligrafika.com.ua доставка поштою по всій Україні.

Переваги чорно-білого друку в аркушах на принтері Ricoh 8200

Чорно-білий принтер Ricoh 8200 відрізняється високою якістю друку, швидкістю роботи та зручністю використання, що забезпечує ідеальний результат для Ваших потреб у друку. Замовляючи чорно-білий друк в аркушах на онлайн-друкарні poligrafika.com.ua, Ви отримуєте:

 • Висока якість друку: принтер Ricoh 8200 гарантує чіткість і контрастність зображень, що робить Ваші друковані матеріали професійно виглядаючими.
 • Швидкість обслуговування: завдяки високій продуктивності принтера, Ваше замовлення буде виконано максимально швидко.
 • Економія коштів: чорно-білий друк в аркушах від poligrafika.com.ua виявиться значно більш вигідним, ніж у звичайних друкарнях, завдяки оптимізації витрат на матеріали та енергію.
 • Зручність та широкий спектр послуг: замовляючи друк в аркушах на сайті poligrafika.com.ua, Ви можете обрати різні формати (А4, А3, SRA3) та папір, а також скористатися додатковими послугами, як-от двосторонній друк або нумерація сторінок.
 • Доставка по всій Україні: зручна та швидка доставка замовлень Новою поштою дозволяє отримати Ваші друковані матеріали в будь-якому куточку країни.

Не втрачайте часу та замовляйте чорно-білий друк в аркушах на poligrafika.com.ua, щоб переконатися в якості та зручності послуг на власному досвіді!

Замовлення чорно-білого друку в аркушах на poligrafika.com.ua

Для замовлення чорно-білого друку в аркушах на poligrafika.com.ua, слід вибрати потрібний формат (А4, А3 або SRA3), завантажити файли для друку та вказати необхідну кількість копій. Після оформлення замовлення, наші фахівці виконають друк та відправлять готову продукцію поштою по всій Україні.

Вимоги до макетів чорно-білий друк у аркушах

Вимоги до макетів чорно-білий друк у аркушах

Вимоги до двосторонніх макетів

 • Розміри макетів мають відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
 • Розміри аркуша: 320х450 мм.
 • Максимальна площа задруковування: 310х440 мм (якщо зображення розміщене до краю аркуша, то по краях воно просто не про­дру­кує­ть­ся).
 • Роздільна здатність файлу: 300 dpi.

Допустимі формати файлів

 • Макети у форматі PDF:
  • Не повинні містити прозорості.
  • Усі шрифти переведені у криві.
 • Макети TIF:
  • Усі шари мають бути об'єднані.
  • Файл не повинен містити альфа-каналів.
  • Збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG:
  • Використовувати лише стандартний формат.
  • Неприпустиме використання формату JPG 2000 або JPG stereo.
  • Зберігати з максимальною якістю без стиснення.

Ламінація

Клієнт може за­мо­ви­ти ла­мі­на­цію сво­го ар­ку­ша з дру­ком. На ви­бір кіль­ка ви­дів ла­мі­на­цій­ної плів­ки. За­сто­су­ван­ня плі­вок до­дасть 1 ро­бо­чий день до тер­мі­ну ви­го­тов­лен­ня. Ла­мі­на­ція не­до­ступ­на для ди­зай­нер­ських кар­то­нів.

Тип Матеріалу

Замовник може ви­бра­ти для сво­го ар­ку­ша з дру­ком або крейдо­ва­ний па­пір різ­ної щіль­но­сті, або ди­зай­нер­ський кар­тон чи самоклейку.

Доставка виготовлення та дизайн Друку в листах А4/ A3/ SRA3 (чорно-білий друк, чб друк) по всій Україні

Незалежно від місця, де ви знаходитесь, ви можете замовити доставку Новою поштою або Укрпоштою, обравши поштомат або найближче відділення Нової пошти. Також доступний самовивіз з нашого виробництва у Чернівцях, за адресою: вулиця Яська 1, напроти ресторану "Бартка"

При оформленні замовлення ви можете обрати відділення саме вашого обласного чи районного центру, вартість доставки вже врахована у вартості самого замовлення:

Доставка Друку в листах А4/ A3/ SRA3 (чорно-білий друк, чб друк) в Обласні центри:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Полтава, Чернівці, Кременчук, Луцьк, Ужгород.

Доставка Друку в листах А4/ A3/ SRA3 (чорно-білий друк, чб друк) в Районні центри:

Київська область: Березань, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Фастів. Харківська область: Балаклія, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Чугуїв. Одеська область: Ананьїв, Арциз, Балта, Біляївка, Болград, Велика Михайлівка, Вилкове, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Котовськ, Любашівка, Одеса, Рені, Роздільна, Саврань, Татарбунари, Теплодар. Дніпропетровська область: Апостолове, Верхньодніпровськ, Дніпро (Дніпропетровськ), Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Оріхів, Павлоград, Перещепине, Петропавлівка, Підгородне, Покров, Синельникове, Тернівка, Чаплине, Широке. Донецька область: Авдіївка, Артемівськ (Бахмут), Білицьке, Волноваха, Горлівка, Дзержинськ, Дебальцеве, Димитров, Добропілля, Докучаєвськ, Жданівка, Зугрес, Краматорськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Красний Лиман, Макіївка, Мар'їнка, Маріуполь, Новогродівка, Слов'янськ, Сніжне, Старобешеве, Торецьк (Дзержинськ), Шахтарськ, Ясинувата. Запорізька область: Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселівське, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Єнакієве. Львівська область: Борислав, Броди, Буськ, Жидачів, Дрогобич, Жовква, Журавно, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Самбір, Сколе, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Яворів. Криворізький міськрадацентр: Кривий Ріг Миколаївська область: Баштанка, Березнегувате, Вознесенськ, Врадіївка, Жовті Огні, Южноукраїнськ, Казанка, Криве Озеро, Миколаїв, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайський, Снигурівка, Шпола, Южноукраїнськ. Вінницька область: Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль. Чернігівська область: Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Козелець, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Остер, Прилуки, Семенівка, Сосниця, Талалаївка, Чернігів. Черкаська область: Батурине, Ватутіне, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Підгайці, Підволочиськ, Сміла, Тальне, Умань, Чортків. Житомирська область: Бердичів, Волочиськ, Жмеринка, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Липовець, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин. Сумська область: Апостолове, Білопілля, Буринь, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Липова Долина, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка. Рівненська область: Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Острог, Радивилів, Рівне, Сарни. Тернопільська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Івано-Франківська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Херсонська область: Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Генічеськ, Гола Пристань, Іванівка, Каховка, Комсомольське, Нова Каховка, Новотроїцьке, Скадовськ, Таврійськ, Херсон. Полтавська область: Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Миргород, Пирятин, Полтава, Хорол, Чутове. Чернівецька область: Берегомет, Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новодністровськ, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Кременчуцький міськрадацентр: Кременчук Луцький міськрадацентр: Луцьк Ужгородський міськрадацентр: Ужгород

Доставка та терміни виготовлення Друку в листах А4/ A3/ SRA3 (чорно-білий друк, чб друк) від друкарні Poligrafika.com.ua

На сайті одразу можливо після оформлення замовлення можна вибрати спосіб оплати на карту, або для підприємств вислати рахунок. Також у своєму особистому кабінеті при оформленні замовлення є можливість обрати доставку поштою на найближче відділення Нової пошти, Укрпошти або поштомати і одразу відслідковувати статус виготовлення. Зазвичай терміни відповідають при офрмленні в калькуляторі на сайті. Тут же можна дізнатися вартість доставки у ваше місто чи то України. Вартість доставки вже включена у вартість замовлення.

У вашому особистому кабінеті можливо відслідковувати статус вашого замовлення та його відправку. Увесь процес автоматизовано зробити макет надзвичайно просто: ви обираєте серед безлічі вже готових дизайн-макетів та додаєте свою інформацію або фото. Також можливо завантажити готові до друку макети через завантажувач або замовити послугу нашого креативного дизайнера, який за помірну суму створить дизайн саме для вас.

Замовлення можна зробити надзвичайно зручно онлайн. Наш сервіс доступний онлайн 24/7, що дозволяє замовляти у будь-який зручний для вас час, дня і ночі. В будь-якому випадку, якщо у вас виникають питання або вам потрібна допомога з нашим сервісом, не соромтеся звертатися до наших менеджерів через гарячу лінію, Viber, Telegram або helpdesk. Наші дівчата обов'язково вам допоможуть з оформленням і проконсультують по всім питанням.

Питання і відповіді

Що таке дизайн макет, і чим він відрізняється від простого завантаження фото для друку?
Дизайн макет - це професійно підготовлений файл, який створюється дизайнером. Він включає кольорокорекцію, покращення якості зображення та інші зміни для забезпечення оптимального вигляду та якості друкованого матеріалу.

Різниця між дизайном макетом та простим завантаженням фото:

Завантаження фото для друку:

Ви самостійно завантажуєте фото через наш конструктор або завантажувач.
Фото друкується "як є", без додаткової обробки.
Підходить для швидкого та простого друку, але якість залежить від початкового файлу.

Дизайн макет:

Професійний дизайнер обробляє ваші фото, здійснюючи кольорокорекцію та покращення якості.
Всі елементи узгоджуються з технічними вимогами друкарні для досягнення найкращого результату.
Підходить для високоякісного друку, коли важлива кожна деталь.
Якщо вам потрібен швидкий друк без додаткових корекцій, просто завантажте фото у нашому конструкторі макетів . Якщо ж вам потрібна допомога дизайнера для покращення якості зображення, скористайтеся послугою створення дизайн макету.
Скільки коштує роздрукувати чорно білий друк на документи?
Чорно білий друк в Чернівцях буде коштувати 1 лист | А4 | Офсетний 80 г/м2 - 2 грн
Де можна роздрукувати Чорно-білий друк в Чернівцях?
Увага! Для того щоб роздрукувати в Чернівцях (чорно білий друк а4 формату, або документи в форматі pdf, або роздруквати чорно білу сторінку з текстом) не потрібно бігати по місту і шукати де можна це зробити. Зробіть це Онлайн 👍 😎 👍
Це буде коштувати 1 лист | А4 | Офсетний 80 г/м2 - 2 грн. Для цього вам треба лишень завантажити макет онлайн в розділі Чорно-білий друк в листах А4/ A3/ SRA3 оплатити його і забрати його на наступний день.
Забрати ваше замовлення можна у нас в друкарні Поліграфіка, яка знаходиться по адресі
вул. Яська 1, м.Чернівці, 58000, Україна
Графік роботи: Пн-Пт з 9:00 до 19:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00, Сб та Нд: вихідні
Що таке Банерний формат цифрового друку?
Окрім стандартних (А3(297x420 мм), А4(210х297 мм), А5(148х210 мм), А6(105х148 мм), А7 (74х105 мм), RA3(305х430 мм), SRA3(320х450 мм), SRA3+(330х488мм)) форматів листів для друку також є можливість замовити Банерний цифровий друк. Цей формат можна назвати банерним за рахунок його витягнутої форми.Такі формати листів максимальний розмір яких можуть досягати 330х1200 мм.
Наприклад листи порізані на такі формати:
- 330х500 мм, друковане поле 320х490 мм
- 320х900 мм, друковане поле 310х890 мм
- 330х1000 мм, друковане поле 320х990 мм
можуть називатись банерними.
Від якого формату друк на папері може вважатися широкоформатним?
Друк на папері А-формату (A7, A6, A5, A4, A4, A3, A3+, SRA3, 330x488 мм) друкується цифровим способом друку на професійному кольоровому цифровому тонерному принтері. Розміри А2, А1, А0, та B3-B0 і вище вже будуть друкуватися широкоформатним струменевим плоттером розміри друку в рулонах яких сягає в ширину 1.25м або 1.6м. на вибір та в довжину 300 м. Ще більша ширина друку від зазначеної вже друкується частинами(тайлами) тобто велике зображення ділиться на частини які друкуються в нахльост та формують вже потрібний розмір друку який вже необмежений форматом.
Усі питання →