Випускні фотокниги 2024

Характеристики випускних фотокниг

Розмір (за розміром книжкового блоку): Квадратик – 20х20 см
Портрет – 20х28 см
Горизонт – 28х20 см
Папір: книжковий блок – крейдований матовий папір 170 г/м²;
форзаци – самоклейний папір, 80 г/м²;
палітурка (обкладинка) – палітурний картон товщиною 1.9 мм + глянсова ламінація 25 мкм;
Друк: цифровий посторінково
Фарбовість: повноколірний друк
Кількість сторінок: - мінімальна – 8
- максимальна – 24
- крок збільшення кількості сторінок – 2
Скріплення книг: - блок зшивається на металеву скобу втачку й проклеюється термоклеєм - блок із твердою обкладинкою кріпиться за допомогою форзаців
Наклад: від 1 шт.
Терміни виготовлення: від 3 до 10 робочих днів, в залежності від тиражу та завантаженості виробництва
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Випускні фотокниги в онлайн друкарні Poligrafika.com.ua

Що таке Випускні фотокниги?

Випускні фотокниги - це особливий вид фотокниг, створений спеціально для зберігання спогадів про випускний вечір або важливий період навчання у школі, коледжі чи університеті. Вони допомагають зібрати найкращі моменти та фотографії учнів, вчителів та інших учасників випускного заходу в одному красиво оформленому альбомі. Такі фотокниги є чудовим подарунком для випускників, їхніх рідних та друзів, а також слугують відмінним згадуванням про незабутні моменти навчання.

Де можна застосувати випускні фотокниги, фотоальбоми?

Випускні фотокниги та фотоальбоми можна застосувати у різних випадках та подіях, пов'язаних із закінченням навчального процесу. Ось деякі з них:

 • Випускні вечори у школах, коледжах та університетах. Створіть фотокнигу, що відображає особливі моменти випускного заходу для учнів, їхніх рідних та вчителів.
 • Закінчення курсів та освітніх програм. Оформіть фотоальбом зі спогадами про навчання та спільні моменти з групою або інструкторами.
 • Ювілейні зустрічі випускників. Зберігайте спогади про зустрічі зі своїми колишніми однокласниками та вчителями, організовуючи спеціальний фотоальбом або фотокнигу.
 • Дитячі садки та передшкільні заклади. Зібрайте милі фотографії дітей під час їхнього навчання та розвитку в одному альбомі.
 • Спортивні команди та клуби. Відзначте досягнення та спільні моменти з командою, створивши спеціальний фотоальбом або фотокнигу.

Загалом, випускні фотокниги та фотоальбоми є чудовим способом зберегти спогади про важливий період у житті людини, навчання та дружбу з однокласниками та вчителями. Вони можуть стати особливим подарунком або пам'яткою для випускників та їхніх родичів.

Чудовий спосіб зберегти спогади про випускний

Випускні фотокниги - це прекрасний спосіб зберегти найцінніші моменти святкового випускного дня. Виготовлені з високоякісних матеріалів та з використанням найновіших технологій друку, вони є ідеальним подарунком для випускників та їхніх батьків. Замовте випускну фотокнигу на Poligrafika.com.ua та отримайте доставку поштою по всій Україні.

Різноманітні варіанти дизайну та персоналізації

У нас Ви можете замовити випускні фотокниги з різними варіантами дизайну та персоналізації. Ми пропонуємо послуги професійних фотографів, які зроблять яскраві та емоційні фотосесії випускників. Для створення унікального дизайну фотокниги можна використовувати шаблони або замовити індивідуальний макет.

Якість друку та матеріалів

Виготовляючи випускні фотокниги, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та сучасне обладнання. Фотографії друкаються на якісному фотопапері, що гарантує чудову передачу кольорів та деталізацію зображення. Обкладинки фотокниг виготовляються з міцних та стійких до зносу матеріалів, що забезпечують довговічність книги.

Швидке замовлення та доставка по всій Україні

Замовлення випускних фотокниг в онлайн друкарні Poligrafika.com.ua максимально зручне та швидке. Просто об

еріть дизайн, завантажте фотографії, та оплатіть замовлення. Ми виготовимо вашу випускну фотокнигу в найкоротший термін та доставимо її поштою по всій Україні.

Широкий асортимент випускних фотокниг для різних вікових груп

Ми розуміємо, що випускні фотокниги важливі для дітей різного віку, тому пропонуємо великий вибір варіантів, які відповідають потребам дітей дошкільного, молодшого, середнього та старшого шкільного віку. У нас ви знайдете випускні фотокниги для дитячих садків, початкових класів, 9-го класу, а також для випускників старшої школи та учнів коледжів та університетів.

Завітайте на наш сайт Poligrafika.com.ua та замовте випускну фотокнигу, яка стане чудовим подарунком та незабутнім спогадом про важливий етап у житті вашої дитини. 

Висока якість друку та матеріалів для випускних фотокниг

У Poligrafika.com.ua ми використовуємо найкращі матеріали та сучасні техніки друку для створення випускних фотокниг, що прослужать довгі роки. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша фотокнига буде видаватися так само яскравою та якісною, як і на перший день після друку.

Індивідуальний підхід до кожного замовника

Ми розуміємо, що кожен клієнт має унікальні вимоги та бажання щодо своєї випускної фотокниги. Тому наші фахівці з радістю проконсультують вас та допоможуть обрати найкращий варіант оформлення, розміру та матеріалів для вашої фотокниги. Також ми пропонуємо ряд додаткових послуг, таких як ретушування фотографій, додавання тексту чи оформлення обкладинки згідно вашого бажання.

Простий та зручний процес замовлення фотокниги

Замовити випускну фотокнигу на сайті Poligrafika.com.ua дуже просто. Вам потрібно лише обрати потрібний варіант фотокниги, зареєструватись на сайті, завантажити фотографії, а також обрати дизайн та розмір фотокниги. Після замовлення та оплати, ми виготовимо вашу фотокнигу в найкоротший термін та доставимо її поштою по всій Україні.

Не відкладайте створення незабутніх спогадів для вашої дитини! Замовте випускну фотокнигу на Poligrafika.com.ua та насолоджуйтесь якістю, виготовленням та неперевершеним дизайном нашої продукції!

Вимоги до макетів фотокниг в твердій палітурці

Вимоги до макетів фотокниг в твердій палітурці

Загальні вимоги до макетів усіх форматів:

 • Розміри макетів повинні відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
 • Колірна модель – RGB (профіль sRGB) або CMYK (профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI)).
 • Роздільна здатність файлу має бути 300 dpi.

Допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF
  • не повинні містити прозорості;
  • усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF
  • усі шари мають бути об'єднані;
  • файл не повинен містити альфа-каналів;
  • збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG
  • використовувати тільки стандартний формат;
  • неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo;
  • зберігати з максимальною якістю без стиснення.

Імена файлів:

 • Файли сторінок блоку іменуються тільки за схемою: 001.pdf, 002.pdf, 003.pdf .... або 001.jpg, 002.jpg, 003.jpg ...., де непарні сторінки праві, а парні ліві.
 • Файл обкладинки називається: cover.pdf або cover.jpg
 • Файли форзаців іменуються: for1.pdf або for1.jpg – передній і for2.pdf або for2.jpg – задній.
 • Замінювані файли, якщо необхідна персоналізація, повинні назива­ти­ся, н-р, cover 1, cover 2 ... – cover 25.

Для сторінок файли іменуються наступним чином: 002-1, 002-2, 002-3 ... – 002 -25. Форзаци: for1-1, for1-2 ... – for1-25 або for2-1, for2-2 ... – for2-25.
За необхідності змінювати обкладинку й сторінки/форзаци нумерація цих елементів має збігатися.

Сторінки й форзаци

Обкладинка

Усі важливі елементи дизайну обкладинки мають розташовуватися не ближче 10 мм до межі загину (або 27 мм від краю макета). Відстань між цими елементами на обкладинці і межею корінця має становити 15 мм.
Розмір обкладинки залежить від кількості сторінок у фотокнизі:

ЛАМІНУВАННЯ СТОРІНОК БЛОКУ

Сторінки фотокни­ги можна за бажан­ням покрити мато­вою або глянсовою плівкою ламінації. При виборі типу ла­мінування вам слід вра­ховувати, що глянсова плів­ка ро­бить кольори яс­краві­шими, але мо­же давати сві­тло­ві відблиски на зо­бра­жен­нях, а мато­ва плівка при­глу­шує яскраві кольо­ри, ро­бить їх менш насиченими.

ПРОБНИЙ ДРУК (КОЛЬОРОПРО­БА)

Ця опція допоможе переко­натися ще до друку, що го­това книга відповіда­ти­ме макету. Ви отри­маєте якісні фото відбитків і зможете дійти оста­точ­ного рішення.

Доставка друк виготовлення та дизайн альбомів випускників, фотоальбомів випускних, випускних фотоальбомів, випускних альбомів, фотокниг випускників, альбомів для випускників, фотокниг для випускників, випускних фотозбірників, фотозбірників випускних по всій Україні

Незалежно від місця, де ви знаходитесь, ви можете замовити доставку Новою поштою або Укрпоштою, обравши поштомат або найближче відділення Нової пошти. Також доступний самовивіз з нашого виробництва у Чернівцях, за адресою: вулиця Яська 1, напроти ресторану "Бартка"

При оформленні замовлення ви можете обрати відділення саме вашого обласного чи районного центру, вартість доставки вже врахована у вартості самого замовлення:

Доставка Випускних фотокниг та фотоальбомів в Обласні центри:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Полтава, Чернівці, Кременчук, Луцьк, Ужгород.

Доставка Випускних фотокниг та фотоальбомів в Районні центри:

Київська область: Березань, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Фастів. Харківська область: Балаклія, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Чугуїв. Одеська область: Ананьїв, Арциз, Балта, Біляївка, Болград, Велика Михайлівка, Вилкове, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Котовськ, Любашівка, Одеса, Рені, Роздільна, Саврань, Татарбунари, Теплодар. Дніпропетровська область: Апостолове, Верхньодніпровськ, Дніпро (Дніпропетровськ), Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Оріхів, Павлоград, Перещепине, Петропавлівка, Підгородне, Покров, Синельникове, Тернівка, Чаплине, Широке. Донецька область: Авдіївка, Артемівськ (Бахмут), Білицьке, Волноваха, Горлівка, Дзержинськ, Дебальцеве, Димитров, Добропілля, Докучаєвськ, Жданівка, Зугрес, Краматорськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Красний Лиман, Макіївка, Мар'їнка, Маріуполь, Новогродівка, Слов'янськ, Сніжне, Старобешеве, Торецьк (Дзержинськ), Шахтарськ, Ясинувата. Запорізька область: Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселівське, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Єнакієве. Львівська область: Борислав, Броди, Буськ, Жидачів, Дрогобич, Жовква, Журавно, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Самбір, Сколе, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Яворів. Криворізький міськрадацентр: Кривий Ріг Миколаївська область: Баштанка, Березнегувате, Вознесенськ, Врадіївка, Жовті Огні, Южноукраїнськ, Казанка, Криве Озеро, Миколаїв, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайський, Снигурівка, Шпола, Южноукраїнськ. Вінницька область: Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль. Чернігівська область: Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Козелець, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Остер, Прилуки, Семенівка, Сосниця, Талалаївка, Чернігів. Черкаська область: Батурине, Ватутіне, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Підгайці, Підволочиськ, Сміла, Тальне, Умань, Чортків. Житомирська область: Бердичів, Волочиськ, Жмеринка, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Липовець, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин. Сумська область: Апостолове, Білопілля, Буринь, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Липова Долина, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка. Рівненська область: Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Острог, Радивилів, Рівне, Сарни. Тернопільська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Івано-Франківська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Херсонська область: Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Генічеськ, Гола Пристань, Іванівка, Каховка, Комсомольське, Нова Каховка, Новотроїцьке, Скадовськ, Таврійськ, Херсон. Полтавська область: Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Миргород, Пирятин, Полтава, Хорол, Чутове. Чернівецька область: Берегомет, Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новодністровськ, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Кременчуцький міськрадацентр: Кременчук Луцький міськрадацентр: Луцьк Ужгородський міськрадацентр: Ужгород

Доставка та терміни виготовлення Випускних фотокниг та фотоальбомів від друкарні Poligrafika.com.ua

На сайті одразу можливо після оформлення замовлення можна вибрати спосіб оплати на карту, або для підприємств вислати рахунок. Також у своєму особистому кабінеті при оформленні замовлення є можливість обрати доставку поштою на найближче відділення Нової пошти, Укрпошти або поштомати і одразу відслідковувати статус виготовлення. Зазвичай терміни відповідають при офрмленні в калькуляторі на сайті. Тут же можна дізнатися вартість доставки у ваше місто чи то України. Вартість доставки вже включена у вартість замовлення.

У вашому особистому кабінеті можливо відслідковувати статус вашого замовлення та його відправку. Увесь процес автоматизовано зробити макет надзвичайно просто: ви обираєте серед безлічі вже готових дизайн-макетів та додаєте свою інформацію або фото. Також можливо завантажити готові до друку макети через завантажувач або замовити послугу нашого креативного дизайнера, який за помірну суму створить дизайн саме для вас.

Замовлення можна зробити надзвичайно зручно онлайн. Наш сервіс доступний онлайн 24/7, що дозволяє замовляти у будь-який зручний для вас час, дня і ночі. В будь-якому випадку, якщо у вас виникають питання або вам потрібна допомога з нашим сервісом, не соромтеся звертатися до наших менеджерів через гарячу лінію, Viber, Telegram або helpdesk. Наші дівчата обов'язково вам допоможуть з оформленням і проконсультують по всім питанням.

Популярні дизайн шаблони випускних фотокниг