Постери, фотопостери

Технічні характеристики постерів, фотопостерів

Розміри готових постерів: А4 – 210х297 мм (±1 мм)
А3 – 297х420 мм (±1 мм)
А2 – 420х594 мм (±1 мм)
А1 – 594х841 мм (±1 мм)
А0 – 841х1189 мм (±1 мм)
Матеріал для формату А4 і А3: папір крейдований матовий щільністю 250 г/м²
Матеріал для форматів А2-А0: Фотопапір різної щільності на вибір
Тип друку: формат А4 і А3: повноколірний цифровий друк формат А2–А0: повноколірний пігментно-струменевий друк 2880 dpi
Кількість сторін: Односторонній повнокольоровий друк
Орієнтація: вертикальна/ горизонтальна
Наклад: від 1 шт.
Терміни виготовлення: 5 роб. днів | Супер Економ, 4 роб. дні | Економ, 3 роб. дні | Стандарт
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Донесіть своє повідомлення за допомогою друку постерів

Друк постерів з Poligrafika.com.ua - це легко і просто

Друк постерів - відмінний спосіб просування бізнесу, події або продукту. Компанія Poligrafika.com.ua пропонує високоякісні послуги друку постерів, які забезпечують яскраві кольори, чіткий текст і якісні зображення, які ефективно передають ваше повідомлення.

Підготовка постерів до друку

Щоб забезпечити найкращий результат для ваших постерів, дуже важливо правильно його підготувати. Розробляючи дизайн постерів, враховуйте його цільове призначення, цільову аудиторію та місце розташування. Ви також повинні звернути увагу на розмір і роздільну здатність файлу  він має бути щонайменше 300 dpi, тип паперу або дизайнерського картону, який будуть використовуватися, і процес друку.

Варіанти друку постерів

Ми пропонуємо широкий вибір варіантів друку постерів, зокрема Широкоформатний фотодрук та Цифровий друк постерів розміром до А0, А1, А2, А3, А4, Друк фотопостерів,  Друк постерів на замовлення Друк дитячих постерів, в тому числі з тваринами Друк постерів до фільмів, постерів до кімнати, постерів до дитячої кімнати, постерів до інтер'єру, постерів до дизайну інтер'єру,
постерів до спальні, постерів до вітальні, постерів до офісу, постерів до ресторану, постерів до кафе, постерів до бару,
постерів до школи, постерів до дитячого садка, постерів до університету, постерів до музею, постерів до галереї, постерів до театру, постерів до кіно, постерів до концерту, постерів до виставки, постерів до виставки картин, постерів на стіну, постерів на замовлення, постерів на дитячу кімнату, постерів на інтер'єр, постерів на папері, постерів на полотні, постерів на фотопапері, постерів на картоні, постерів на вітрину, постерів на рекламній конструкції, постерів на ресторан,
постерів на виставку, постерів на стенд та інші.

Друк постерів на різних матеріалах

У Poligrafika.com.ua ми можемо надрукувати ваші постери на різних матеріалах, в тому числі: Папір Тканина Полотно Вініл, Дизайнерський картон та інші на будь яку вашу потребу.

Друк постерів оптом

Ми пропонуємо друк постерів оптом, що робить замовлення кількох постерів одночасно простішим та економічно вигіднішим для бізнесу. Наші опції масового друку передбачають гнучкі терміни виконання замовлення, що дає змогу отримати ваші постери якомога швидше. Для великих та постійних замовлень діють привабливі ціни.

Програмне забезпечення для друку постерів

Наше програмне забезпечення для друку постерів онлайн дозволяє вам зручно розробляти та друкувати постери на сервісі онлайн. За допомогою нашого зручного інтерфейсу ви можете створювати та налаштовувати постери, використовуючи різноманітні шаблони, зображення та шрифти, або завантажити вже раніше підготовлений постер в друк.

Ціни на друк постерів

На Poligrafika.com.ua ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на всі наші послуги з друку постерів. Вартість вашого постера буде залежати від різних факторів, включаючи розмір, матеріал і процес друку. Зв'яжіться з нами, щоб отримати індивідуальну пропозицію вже сьогодні.

Чому варто обрати Poligrafika.com.ua для друку постерів?

Ми є надійною та досвідченою поліграфічною компанією в Україні, яка надає послуги друку постерів виняткової якості. Наша команда професіоналів використовує передові європейські технології друку та високоякісні матеріали для виготовлення постерів, які є довговічними, яскравими та ефективними. Ми пропонуємо швидкі терміни виконання замовлень, конкурентоспроможні ціни та індивідуальне обслуговування клієнтів. Ми пропонуємо доставку поштою в усі міста та містечка України Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кропивницький та інші. Замовляйте постери вже сьогодні і донесіть своє повідомлення у візуально переконливий спосіб за допомогою Poligrafika.com.ua.

Вимоги до макетів постерів, фотопостерів

Вимоги до макетів постерів, фотопостерів
 • Розміри макетів повинні відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
 • Макет повинен бути зроблений з вильотами під обріз з кожного боку по 2 мм.
 • Інформаційна частина повинна розташовуватися не ближче 5 мм до краю макета з урахуванням вильотів.
 • Усі елементи "навиліт" (фон або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета, до краю.
 • Дообрізний розмір з урахуванням вильотів під обріз:
  • А4 – 214х301 мм
  • А3 – 301х424 мм
  • А2 – 424х598 мм
  • А1 – 598х845 мм
  • А0 – 845х1191 мм
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і будь-яких інших елементів.
 • Колірна модель CMYK (профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI)).
 • Роздільна здатність файлу для форматів А4 і А3 має бути від 300 dpi.
 • Роздільна здатність файлу для форматів А2-А0 має бути від 250 dpi.

Допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF
  • Не повинні містити прозорості.
  • Усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF
  • Усі шари повинні бути об'єднані.
  • Файл не повинен містити альфа-каналів.
  • Збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG
  • Використовувати тільки стандартний формат.
  • Неприпустиме використання формату JPG 2000 або JPG stereo.
  • Зберігати з максимальною якістю без стиснення.

Ламінація

Для свого пос­те­ра ви мо­же­те ви­бра­ти опціо­наль­но по­крит­тя ма­то­вою або глян­со­вою плів­кою ла­мі­на­ції. Ла­мі­ну­ван­ня до­дасть пос­те­ру більш пре­зен­та­бель­но­го ви­гля­ду й дов­го­віч­но­сті. При ви­бо­рі цієї опції тер­мін ви­го­тов­лен­ня збіль­шує­ться на 1 ро­бо­чий день.

Доставка друк виготовлення та дизайн Постера, фотопостера, плакатик, графічний аркуш, репродукцій, друковані вироби, стінні газети , мотиватори, по всій Україні

Незалежно від місця, де ви знаходитесь, ви можете замовити доставку Новою поштою або Укрпоштою, обравши поштомат або найближче відділення Нової пошти. Також доступний самовивіз з нашого виробництва у Чернівцях, за адресою: вулиця Яська 1, напроти ресторану "Бартка"

При оформленні замовлення ви можете обрати відділення саме вашого обласного чи районного центру, вартість доставки вже врахована у вартості самого замовлення:

Доставка Постера, фотопостера, плакатик, графічний аркуш, репродукцій, друковані вироби, стінні газети , мотиватори, в Обласні центри:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Полтава, Чернівці, Кременчук, Луцьк, Ужгород.

Доставка Постера, фотопостера, плакатик, графічний аркуш, репродукцій, друковані вироби, стінні газети , мотиватори, в Районні центри:

Київська область: Березань, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Фастів. Харківська область: Балаклія, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Чугуїв. Одеська область: Ананьїв, Арциз, Балта, Біляївка, Болград, Велика Михайлівка, Вилкове, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Котовськ, Любашівка, Одеса, Рені, Роздільна, Саврань, Татарбунари, Теплодар. Дніпропетровська область: Апостолове, Верхньодніпровськ, Дніпро (Дніпропетровськ), Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Оріхів, Павлоград, Перещепине, Петропавлівка, Підгородне, Покров, Синельникове, Тернівка, Чаплине, Широке. Донецька область: Авдіївка, Артемівськ (Бахмут), Білицьке, Волноваха, Горлівка, Дзержинськ, Дебальцеве, Димитров, Добропілля, Докучаєвськ, Жданівка, Зугрес, Краматорськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Красний Лиман, Макіївка, Мар'їнка, Маріуполь, Новогродівка, Слов'янськ, Сніжне, Старобешеве, Торецьк (Дзержинськ), Шахтарськ, Ясинувата. Запорізька область: Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселівське, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Єнакієве. Львівська область: Борислав, Броди, Буськ, Жидачів, Дрогобич, Жовква, Журавно, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Самбір, Сколе, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Яворів. Криворізький міськрадацентр: Кривий Ріг Миколаївська область: Баштанка, Березнегувате, Вознесенськ, Врадіївка, Жовті Огні, Южноукраїнськ, Казанка, Криве Озеро, Миколаїв, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайський, Снигурівка, Шпола, Южноукраїнськ. Вінницька область: Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль. Чернігівська область: Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Козелець, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Остер, Прилуки, Семенівка, Сосниця, Талалаївка, Чернігів. Черкаська область: Батурине, Ватутіне, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Підгайці, Підволочиськ, Сміла, Тальне, Умань, Чортків. Житомирська область: Бердичів, Волочиськ, Жмеринка, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Липовець, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин. Сумська область: Апостолове, Білопілля, Буринь, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Липова Долина, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка. Рівненська область: Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Острог, Радивилів, Рівне, Сарни. Тернопільська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Івано-Франківська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Херсонська область: Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Генічеськ, Гола Пристань, Іванівка, Каховка, Комсомольське, Нова Каховка, Новотроїцьке, Скадовськ, Таврійськ, Херсон. Полтавська область: Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Миргород, Пирятин, Полтава, Хорол, Чутове. Чернівецька область: Берегомет, Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новодністровськ, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Кременчуцький міськрадацентр: Кременчук Луцький міськрадацентр: Луцьк Ужгородський міськрадацентр: Ужгород

Доставка та терміни виготовлення Постера, фотопостера, плакатик, графічний аркуш, репродукцій, друковані вироби, стінні газети , мотиватори, від друкарні Poligrafika.com.ua

На сайті одразу можливо після оформлення замовлення можна вибрати спосіб оплати на карту, або для підприємств вислати рахунок. Також у своєму особистому кабінеті при оформленні замовлення є можливість обрати доставку поштою на найближче відділення Нової пошти, Укрпошти або поштомати і одразу відслідковувати статус виготовлення. Зазвичай терміни відповідають при офрмленні в калькуляторі на сайті. Тут же можна дізнатися вартість доставки у ваше місто чи то України. Вартість доставки вже включена у вартість замовлення.

У вашому особистому кабінеті можливо відслідковувати статус вашого замовлення та його відправку. Увесь процес автоматизовано зробити макет надзвичайно просто: ви обираєте серед безлічі вже готових дизайн-макетів та додаєте свою інформацію або фото. Також можливо завантажити готові до друку макети через завантажувач або замовити послугу нашого креативного дизайнера, який за помірну суму створить дизайн саме для вас.

Замовлення можна зробити надзвичайно зручно онлайн. Наш сервіс доступний онлайн 24/7, що дозволяє замовляти у будь-який зручний для вас час, дня і ночі. В будь-якому випадку, якщо у вас виникають питання або вам потрібна допомога з нашим сервісом, не соромтеся звертатися до наших менеджерів через гарячу лінію, Viber, Telegram або helpdesk. Наші дівчата обов'язково вам допоможуть з оформленням і проконсультують по всім питанням.

З друком постерів також замовляють