Візитки Квадратні 55х55 мм

Характеристики візиток

Наклад: комплекти по 100 шт. і 1000 шт.
Розмір 55х55 мм (±1 мм)
Папір: крейдований матовий із щільністю 350 г/м² або дизайнерські картони на вибір
Тип друку: цифровий тонерний
Кількість фарб: повнокольоровий друк (CMYK)
Орієнтація: горизонтальна і/або вертикальна
Тип: односторонні і/або двосторонні
Терміни виготовлення: 5 роб. днів | Супер Економ, 4 роб. дні | Економ, 3 роб. дні | Стандарт
Упаковка: комплекти по 100 шт. – у пластиковому боксі, комплекти по 1000 шт. – у коробці
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Ціна візитки квадратні 55х55 мм на крейдованому папері 350 гр./м² (цифровий друк)

Кількість(шт) Односторонні (4+0) (грн) Двосторонні (4+4) (грн)
100 158 212
200 287 384
300 382 512
400 446 599
500 477 640
600 573 769
700 669 897
800 763 1024
900 859 1152
1000 796 1067

Вимоги до макетів візитки квадратні

Вимоги до макетів візитки квадратні

Вимоги до двосторонніх макетів

  • Розміри макетів мають бути надані в масштабі 1:1;
  • Дообрізний розмір макету візиток з урахуванням випуску на підріз (блідів) 59х59 мм;
  • Макет має бути виконаний із випуском на підрізку (бліди) по 2 мм з кожної сторони;
  • Інформаційна частина має бути розташована не ближче ніж 5 мм до краю макета;
  • Площа, у яку має поміститися вся інформаційна частина – 49х49 мм;
  • Усі елементи "навиліт" (фоновий малюнок або фон) повинні займати всю площу макета;
  • Файли не повинні містити міток для різу, хрестів зміщення, шкал і будь-яких інших елементів;
  • Кольорова модель CMYK ((профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI));
  • Роздільна здатність файлу повинна бути 300 dpi.

  Допустимі формати файлів:

  • Макети у форматі PDF. Не повинні містити прозорості. Усі шрифти переведені в криві.
  • Макети у форматі TIF. Усі шари мають бути об'єднані. Файл не повинен містити альфа-каналів. Збереження макетів без стиснення.
  • Макети у форматі JPG. Використовувати тільки стандартний формат. Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo. Зберегти з максимальною якістю без стиснення.

  Шаблон візитки квадратної (*.ai)

  Шаблон візитки квадратної (*.psd)

  Шаблон візитки квадратної (*.cdr)

  ЛАМІНАЦІЯ ВІЗИТОК (ПОКРИТТЯ ТОНКОЮ ПЛІВКОЮ)

  Ламінація захищає візитну картку від стирання і вологи, а також додає яскравості кольо­рам (глянцева) або дарує приємні тактильні відчуття (матова).

  СКРУГЛЕННЯ КУТІВ

  Гострі кути візиток будуть заокругле­ні з радіусом 5 мм. Це не тільки до­дасть вашій візитці еле­гантності, але й зробить її більш довговіч­ною, бо на­самперед у ві­зиток загинаються кутики.

  КОЛЬОРОПРОБА

  Ви можете замови­ти попе­редній друк і якісне фото отри­маного відбитка, щоб повністю впев­нитись, що реаль­ний тираж відпові­дає макету.

  МІНІБОКС

  Щоб не носити із собою весь тираж, ви можете замови­ти невелику пла­стикову коро­бочку (мінібокс), яка не займатиме багато місця у вашій су­мочці, куди поміс­титься 15-20 ві­зи­ток.

  Професійний друк візитки квадратні в онлайн-друкарні Poligrafika: послуги дизайну, широкий вибір матеріалів та конкурентні ціни.

  Створення власної візитки - важливий етап для будь-якого бізнесу. Вона є вашим представником і підказує клієнту про те, як вас знайти. Правильно розроблені візитки забезпечують успіх у веденні бізнесу. Якщо ви шукаєте надійного партнера для друку візиток, то зверніться до онлайн друкарні poligrafika.com.ua. Ми надаємо найкращі послуги з друку візиток по всіх містах України, включаючи Київ, Львів, та Івано-Франківськ та інші.

  Послуги з друку візиток квадратних

  У poligrafika.com.ua ми пропонуємо широкий вибір послуг з друку візиток, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Ми розуміємо, що візитки - це щось більше, ніж просто кусочок паперу з вашим ім'ям та контактами. Тому ми пропонуємо найкращі послуги з друку візиток з урахуванням усіх деталей.

  Деталі друку Квадратних візиток візиток 

  Ми надаємо можливість друкувати візитки у різних розмірах, включаючи стандартні розміри та індивідуальні формати. Крім того, у нас є можливість друкувати візитки на різних матеріалах, включаючи картон, папір та інші. Наші послуги з друку візиток доступні за доступними цінами, і ми гарантуємо якість та швидкість виконання замовлень.

  Замовлення візиток квадратних

  У нашій друкарні ви можете замовити візитки онлайн, тому що ми знаємо, що ваш час - це гроші. Наші професійні дизайнери допоможуть вам створити візитку, яка буде відображати вашу особистість та стиль.

  Крім того, ми пропонуємо широкий вибір готових шаблонів візиток, які можна змінювати за вашим бажанням. У нашому асортименті є різні стилі та теми візиток, щоб відповісти на потреби різних бізнесів.

  Надання послуг з друку візиток в Києві

  У Києві ми надаємо швидкий та надійний друк візиток. Ми пропонуємо можливість замовити візитки в різних кількостях та розмірах, а також можливість розробити унікальний дизайн.

  Надання послуг з друку візиток у Львові

  У Львові ми також надаємо швидкий та якісний друк візиток. Ми знаємо, що візитки є важливим елементом в будь-якому бізнесі, тому ми забезпечуємо якість та точність виконання кожного замовлення.

  Надання послуг з друку візиток в Івано-Франківську

  У Івано-Франківську ми також пропонуємо послуги з друку візиток. Ми гарантуємо високу якість та точність виконання замовлень у найкоротші терміни.

  Замовлення квадратних візиток онлайн

  Ми надаємо можливість замовити візитки онлайн. Це дуже зручно та швидко. Ви можете вибрати шаблон візитки або надіслати свій власний дизайн, а ми зробимо все необхідне для того, щоб візитки були якісними та відповідали всім вимогам.

  Друк візиток за доступною ціною

  Ми пропонуємо послуги з друку візиток за доступними цінами. Ми розуміємо, що візитки - це важлива складова успіху будь-якого бізнесу, тому ми робимо все можливе, щоб наші ціни були конкурентоспроможними та доступними для всіх наших клієнтів.

  Розміри візиток

  Ми пропонуємо різні розміри візиток, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. Серед наших пропозицій є стандартні розміри візиток: 90x50 мм, 85x55 мм, а також нетипові розміри за вашим бажанням.

  Типи візиток

  Ми пропонуємо різні типи візиток, включаючи матові та глянцеві візитки, візитки з обох боків, візитки з використанням різних матеріалів, таких як папір, картон, пластик тощо. Ми також пропонуємо послуги з дизайну та друк візиток у вигляді наклейок, магнітів для холодильника, інших видів сувенірів тощо.

  Надання послуг з дизайну та друк візиток

  Наші професійні дизайнери можуть розробити для вас унікальний дизайн візитки, який буде відповідати вашим потребам та вимогам. Ми пропонуємо як індивідуальний дизайн, так і дизайн на основі наявних шаблонів. Після затвердження дизайну ми здійснюємо швидкий та якісний друк візиток.

  Надання послуг з експрес-друку візиток

  Ми розуміємо, що іноді вам потрібно отримати візитки в дуже короткі терміни. Тому ми пропонуємо послуги з експрес-друку візиток, які допоможуть вам отримати готові візитки в найкоротші терміни.

  Ціни на квадратні візитки

  Ціна на друк візиток залежить від розміру, типу візитки, кількості та матеріалу. На нашому сайті ви можете знайти повний список цін на наші послуги з друком візиток. Ми також пропонуємо знижки для оптових замовлень та постійних клієнтів.

  Замовлення квадратних візиток

  Замовити візитки можна на нашому сайті в розділі "Друк візиток". Ви можете вибрати потрібний розмір, тип візитки, кількість та матеріал. Також ви можете вибрати послуги з дизайну візиток або завантажити готовий дизайн. Ми пропонуємо доставку візиток по всій Україні.

  Якщо ви шукаєте професійний друк візиток, то звертайтеся до нас на сайті poligrafika.com.ua. Ми пропонуємо широкий вибір розмірів, типів та матеріалів візиток, а також надаємо послуги з дизайну та експрес-друку візиток. Наші ціни доступні та конкурентоспроможні, а якість наших послуг завжди на високому рівні. Замовляйте візитки від Poligrafika та привертайте увагу своїх клієнтів!

  Доставка друк виготовлення та дизайн візитки квадратні по всій Україні

  Незалежно від місця, де ви знаходитесь, ви можете замовити доставку Новою поштою або Укрпоштою, обравши поштомат або найближче відділення Нової пошти. Також доступний самовивіз з нашого виробництва у Чернівцях, за адресою: вулиця Яська 1, напроти ресторану "Бартка"

  При оформленні замовлення ви можете обрати відділення саме вашого обласного чи районного центру, вартість доставки вже врахована у вартості самого замовлення:

  Доставка візитки квадратні в Обласні центри:

  Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Полтава, Чернівці, Кременчук, Луцьк, Ужгород.

  Доставка візитки квадратні в Районні центри:

  Київська область: Березань, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Фастів. Харківська область: Балаклія, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Чугуїв. Одеська область: Ананьїв, Арциз, Балта, Біляївка, Болград, Велика Михайлівка, Вилкове, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Котовськ, Любашівка, Одеса, Рені, Роздільна, Саврань, Татарбунари, Теплодар. Дніпропетровська область: Апостолове, Верхньодніпровськ, Дніпро (Дніпропетровськ), Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Оріхів, Павлоград, Перещепине, Петропавлівка, Підгородне, Покров, Синельникове, Тернівка, Чаплине, Широке. Донецька область: Авдіївка, Артемівськ (Бахмут), Білицьке, Волноваха, Горлівка, Дзержинськ, Дебальцеве, Димитров, Добропілля, Докучаєвськ, Жданівка, Зугрес, Краматорськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Красний Лиман, Макіївка, Мар'їнка, Маріуполь, Новогродівка, Слов'янськ, Сніжне, Старобешеве, Торецьк (Дзержинськ), Шахтарськ, Ясинувата. Запорізька область: Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселівське, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Єнакієве. Львівська область: Борислав, Броди, Буськ, Жидачів, Дрогобич, Жовква, Журавно, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Самбір, Сколе, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Яворів. Криворізький міськрадацентр: Кривий Ріг Миколаївська область: Баштанка, Березнегувате, Вознесенськ, Врадіївка, Жовті Огні, Южноукраїнськ, Казанка, Криве Озеро, Миколаїв, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайський, Снигурівка, Шпола, Южноукраїнськ. Вінницька область: Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль. Чернігівська область: Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Козелець, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Остер, Прилуки, Семенівка, Сосниця, Талалаївка, Чернігів. Черкаська область: Батурине, Ватутіне, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Підгайці, Підволочиськ, Сміла, Тальне, Умань, Чортків. Житомирська область: Бердичів, Волочиськ, Жмеринка, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Липовець, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин. Сумська область: Апостолове, Білопілля, Буринь, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Липова Долина, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка. Рівненська область: Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Острог, Радивилів, Рівне, Сарни. Тернопільська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Івано-Франківська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Херсонська область: Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Генічеськ, Гола Пристань, Іванівка, Каховка, Комсомольське, Нова Каховка, Новотроїцьке, Скадовськ, Таврійськ, Херсон. Полтавська область: Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Миргород, Пирятин, Полтава, Хорол, Чутове. Чернівецька область: Берегомет, Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новодністровськ, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Кременчуцький міськрадацентр: Кременчук Луцький міськрадацентр: Луцьк Ужгородський міськрадацентр: Ужгород

  Доставка та терміни виготовлення візитки квадратні від друкарні Poligrafika.com.ua

  На сайті одразу можливо після оформлення замовлення можна вибрати спосіб оплати на карту, або для підприємств вислати рахунок. Також у своєму особистому кабінеті при оформленні замовлення є можливість обрати доставку поштою на найближче відділення Нової пошти, Укрпошти або поштомати і одразу відслідковувати статус виготовлення. Зазвичай терміни відповідають при офрмленні в калькуляторі на сайті. Тут же можна дізнатися вартість доставки у ваше місто чи то України. Вартість доставки вже включена у вартість замовлення.

  У вашому особистому кабінеті можливо відслідковувати статус вашого замовлення та його відправку. Увесь процес автоматизовано зробити макет надзвичайно просто: ви обираєте серед безлічі вже готових дизайн-макетів та додаєте свою інформацію або фото. Також можливо завантажити готові до друку макети через завантажувач або замовити послугу нашого креативного дизайнера, який за помірну суму створить дизайн саме для вас.

  Замовлення можна зробити надзвичайно зручно онлайн. Наш сервіс доступний онлайн 24/7, що дозволяє замовляти у будь-який зручний для вас час, дня і ночі. В будь-якому випадку, якщо у вас виникають питання або вам потрібна допомога з нашим сервісом, не соромтеся звертатися до наших менеджерів через гарячу лінію, Viber, Telegram або helpdesk. Наші дівчата обов'язково вам допоможуть з оформленням і проконсультують по всім питанням.

  Популярні дизайн шаблони Візитки Квадратні 55x55 мм

  З Візитки Квадратні 55x55 мм мм також замовляють