Друк фото Polaroid 8,8х10,7 см

Характеристики фото

Розміри Polaroid 8,8х10,7 см
Папір крейдований матовий із щільністю 350 г/м²
Покриття ламінація глянцева, або матова на вібир (додає +1 день до терміну виготовлення)
Наклад від 1 до 50 комплектів
Кількість фотографій на лист SRA3 12 фото
Мінімальна кількість листів 1 лист
Друк повнокольоровий односторонній фотодрук CMYK
Терміни виготовлення 7 днів | Супер Економ, 5 днів | Економ, 3 дні | Стандарт
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Друк фото Polaroid 8,8x10,7 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua

Поверніться до спогадів в стилі ретро з допомогою друку фото Polaroid 8,8x10,7 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua. Цей формат фотографії відомий своїм характерним дизайном з товстою білою рамкою, на якій можна залишити короткі підписи або дати. Забезпечте собі неперевершену якість друку та зручність доставки поштою по всій Україні.

Якість та технології друку

Наша друкарня використовує сучасне обладнання та високоякісні матеріали для друку фото Polaroid 8,8x10,7 см. Ми гарантуємо, що ваші фотографії будуть максимально чіткими, з яскравими кольорами та довговічним покриттям, що захищає від вигоряння та вологи.

Процес замовлення та доставка

Зробити замовлення на друк фото Polaroid 8,8x10,7 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua дуже просто. Виберіть потрібний формат, завантажте свої фотографії та оплатіть замовлення. Ми пропонуємо швидку та зручну доставку поштою по всій Україні, щоб ви могли отримати свої фотографії без зайвих зусиль.

Індивідуальний підхід та консультації

Наші фахівці завжди готові допомогти вам з вибором оптимального формату та матеріалів для друку фото Polaroid 8,8x10,7 см. Ми пропонуємо консультації за телефоном, електронною поштою або в онлайн-чаті на наш ому сайті. Наші співробітники допоможуть вам з будь-якими питаннями щодо друку, доставки та оплати замовлення.

Прийнятні ціни та знижки

Друк фото Polaroid 8,8x10,7 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua доступний за доступними цінами. Ми регулярно проводимо акції та пропонуємо знижки для наших клієнтів, що дозволяє вам зекономити на друку фотографій без жодних компромісів щодо якості.

Широкий спектр послуг

Поліграфічна компанія Poligrafika.com.ua пропонує не лише друк фото Polaroid 8,8x10,7 см, а й багато інших форматів, включаючи стандартні розміри 10x15, 13x18, 15x20, 20x30 та 30x40 см, а також друк на полотні, футболках, чашках та інших предметах. Ви можете знайти всі необхідні послуги для друку своїх фотографій в одному місці.

Друк фото Polaroid 8,8x10,7 см: створюйте спогади разом з Poligrafika.com.ua

Завдяки високій якості друку, зручності замовлення та доступним цінам, друк фото Polaroid 8,8x10,7 см в Poligrafika.com.ua стане вашим надійним помічником у створенні неповторних спогадів. Оформіть замовлення просто зараз та насолоджуйтесь результатом!

Вибір паперу

Можливість вибрати папір для друку, глянсовий, або матовий, екстрабілий чи крейдований, можливість друку на текстурованих поверхнях дизайнерського картону

Покриття

Можливість покриття ламінацією з одної або двох сторін, та тип покриття глянсовий, або матовий на вибір що може захистити фото від механічних пошкоджень та придати солідності та довговічності світлині

Термін друку

Від терміну друку залежить ціна, тому 3 дні самий економний варіант при терміновому друці за 3 години ціна відповідно буде дорожче

Порізка фото

Є можливість одразу порізати фото на необхідний формат, але якщо підходить друк у листах тоді можливо трохи заощадити на порізці.

Вимоги до макетів фото Polaroid 8,8х10,7 см

Вимоги до макетів фото Polaroid 8,8х10,7 см

Надані фотографії не корегуються та друкуються як є, тобто такими, які Ви надали без втручання.

Якщо Вам потрібно поправити фото (ретуш, кольорокорекція, кадрування, зміна роздільної здатності) обирайте "Замовити дизайн" та опишіть що саме необхідно зробити. Після чого Ваші фотографії оброблять наші фахівці, та буде надіслано для затвердження виконаної роботи.) 

Фото які не потрібно обробляти, додавайте в замовлення окремою позицією.

Ми гарантуємо якісно надруковані фотоале не приймаємо претензії, якщо Ваші файли не насичені, поганої різкості, темні або занадто яскраві тощо - в такому випадку якість фото повністю залежить від наданих файлів.

 • Розміри макетів мають бути надані в масштабі 1:1;
 • Дообрізний розмір макету фото 88х107 мм з урахуванням випуску на підріз (блідів) має бути 92х111 мм;
 • Макет 88х107 мм має бути виконаний із випуском на підрізку (бліди) по 2 мм з кожної сторони;
 • Важлива частина фото (лиця, текст, інформація тощо.) має бути розташована не ближче ніж 5 мм до краю макета;
 • Площа, у яку має поміститися вся важлива частина – 84х103 мм;
 • Усі елементи "навиліт" (фоновий малюнок або фон) повинні займати всю площу макета;
 • Файли не повинні містити міток для різу, хрестів зміщення, шкал і будь-яких інших елементів;
 • Кольорова модель CMYK ((профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI));
 • Роздільна здатність файлу фотографії  повинна бути 300 dpi.

Допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF. Не повинні містити прозорості. Усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF. Усі шари мають бути об'єднані. Файл не повинен містити альфа-каналів. Збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG. Використовувати тільки стандартний формат. Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo. Зберегти з максимальною якістю без стиснення.