Вінілові магніти

Характеристики вінілових магнітів

Розміри готових магнітів: довільні розміри
Матеріали: основа – магнітний вініл товщиною 0.4 мм;
покриття: ламінація глянсовою чи матовою плівкою
Тип друку: цифровий повноколірний друк
Наклад: від 1 листа.
Терміни виготовлення: 5 днів | Супер Економ, 4 дні | Економ, 3 дні | Стандарт
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Ціна вінілових магнітів

Тип Наклад Ціна
магніт 85х55 мм 48 шт. 227 грн.
96 шт. 391 грн.
504 шт. 1502 грн.
магніт 65х65 мм 48 шт. 227 грн.
96 шт. 391 грн.
504 шт. 1502 грн.
магніт 100х70 мм 54 шт. 309 грн.
108 шт. 555 грн.
504 шт. 1981 грн.

Виготовлення вінілових магнітів в онлайн друкарні Poligrafika.com.ua

Вінілові магніти - це оригінальний та практичний вид друку, який використовується для створення різноманітних магнітів на холодильник або інші металеві поверхні. Вони можуть бути виготовлені у різних формах, розмірах та кольорах. Вінілові магніти є гнучкими та довговічними, завдяки чому вони стали популярним вибором серед покупців. Онлайн друкарня Poligrafika.com.ua пропонує друк вінілових магнітів з доставкою поштою по всій Україні.

Що таке вінілові магніти?

Вінілові магніти - це гнучкі магніти, які виготовлені з вінілового матеріалу з магнітним шаром на зворотному боці. Їх часто використовують як сувеніри або рекламні матеріали, прикріплюючи їх до металевих поверхонь, таких як холодильники або магнітні дошки. Вінілові магніти можуть бути різних форм, розмірів та дизайну, і на них можна надрукувати фотографії, логотипи або будь-які інші зображення.

Де можна застосувати вінілові магніти?

Вінілові магніти можна застосувати в різних сферах, ось деякі приклади:

 • Реклама: вінілові магніти з логотипом компанії або контактною інформацією можуть служити ефективним рекламним матеріалом, який клієнти можуть використовувати щодня, прикріплюючи його до холодильника або магнітної дошки.
 • Сувеніри: магніти з фотографіями пам'яток, міст або інших туристичних атракцій можуть стати відмінними сувенірами, які туристи приносять додому після подорожі.
 • Особисте використання: вінілові магніти можуть служити відмінними подарунками для друзів та родичів, особливо якщо на них надруковані спільні спогади або особисті фотографії.
 • Організаційні потреби: вінілові магніти можуть використовуватися в офісі або вдома для прикріплення нотаток, документів або графіків до магнітних дошок або холодильників.
 • Події та свята: магніти з індивідуальним дизайном можуть служити оригінальними запрошеннями на весілля, дні народження або будь-які інші святкові події.
 • Промо-акції: компанії можуть роздавати вінілові магніти зі своїм брендом або спеціальними пропозиціями на виставках, ярмарках або презентаціях нових продуктів.

Вінілові магніти - універсальний і практичний продукт, який може бути використаний в різних ситуаціях та відповідати різним потребам.

Індивідуальні вінілові магніти

Індивідуальні магніти

У нас ви можете замовити вінілові магніти зі своїми фотографіями, текстами чи логотипами. Це чудовий спосіб створити унікальний дизайн, який відображає ваші інтереси, стиль або бренд. Ви можете замовити магніти для своїх друзів, родини, колег чи клієнтів.

Вінілові магніти з фотографіями

Замовте магніти з власними фотографіями або зображеннями. Вони стануть чудовим подарунком або прикрасою для холодильника. Ви можете вибрати фото своїх рідних, улюбленого міста або моментів з життя.

Вінілові магніти з логотипом

Замовте вінілові магніти з логотипом вашої компанії. Це ефективний спосіб реклами та популяризації вашого бренду. Ви можете замовити магніти у великих кількостях для роздачі на виставках, конфер  енціях або як подарунки для ваших клієнтів та партнерів.

Магніти з пам'ятками Києва та інших українських міст

Придбайте магніти з зображеннями пам'яток Києва та інших українських міст. Вони стануть чудовим сувеніром та прикрасою для вашого холодильника або магнітної дошки.

Магніти різних форм та розмірів

У нас ви знайдете магніти різних форм та розмірів - від класичних прямокутних до оригінальних фігурних. Ви можете обрати той розмір та форму, які найкраще підходять для вашого дизайну та потреб.

Друк магнітів

Виготовлення магнітів на холодильник

Ми пропонуємо якісний друк на вінілових магнітах з використанням сучасних технологій. Наші спеціалісти гарантують точність кольорів та чіткість зображень, а також довговічність та стійкість до зовнішніх впливів.

Замовлення магнітів з доставкою по всій Україні

Замовляйте вінілові магніти на Poligrafika.com.ua з доставкою по всій Україні. Ми пропонуємо швидку та надійну доставку, а також зручні способи оплати. Вам необхідно лише вибрати дизайн, розмір та кількість магнітів, а ми піклуватимемося про все інше.

Замовте вінілові магніти на Poligrafika.com.ua

Поліграфічна компанія Poligrafika.com.ua пропонує широкий вибір вінілових магнітів для різних потреб. Ві  д весільних магнітів до бізнес-магнітів з логотипом компанії, ви можете знайти те, що шукаєте. Наші високоякісні вінілові магніти стануть чудовим доповненням до вашого дому або офісу, а також прекрасним подарунком для друзів, родини та колег.

Фотомагніти на холодильник

Фотомагніти на холодильник - це чудовий спосіб зберегти спогади про особливі моменти або просто прикрасити свій холодильник креативним дизайном. Завдяки нашому сервісу, ви можете легко створити фотомагніти з власними зображеннями або вибрати з готових шаблонів.

Магніти з логотипами компаній

Ми пропонуємо друк магнітів з логотипами компаній, які можуть служити відмінним рекламним матеріалом або корпоративним подарунком. Ви можете вибрати з різних розмірів, форм та кольорів, щоб створити магніт, який відображає ваш бренд та привертає увагу до вашої компанії.

Сувенірні магніти з українськими містами

Замовляйте сувенірні магніти з пам'ятками українських міст, таких як Київ, Львів, Одеса, Харків та інші. Вони стануть чудовим подарунком для туристів, друзів чи родичів, хто любить подорожувати та збирати магніти з різних куточків світу.

Індивідуальні магніти на замовлення

Хочете створити особливий магніт для себе або на подарунок? Замовляйте індивідуальні магніти на з  амовлення на Poligrafika.com.ua. Ви можете завантажити власне зображення або зробити вибір з наших шаблонів. Ми допоможемо вам створити магніт, який відповідає вашим ідеям та вимогам.

Магніти для рекламних кампаній та акцій

Вінілові магніти - ідеальний вибір для рекламних кампаній або акцій. Вони можуть бути виготовлені у великих кількостях та мають доступну ціну. Ми пропонуємо широкий вибір розмірів, форм та кольорів, що дозволить вам створити ефективний та привабливий рекламний матеріал.

Швидке виготовлення магнітів

У Poligrafika.com.ua ми розуміємо важливість швидкого виготовлення магнітів. Наші професіонали гарантують своєчасне виконання замовлення, не втрачаючи при цьому якості продукції.

Замовте вінілові магніти зараз

Не зволікайте, замовте вінілові магніти на Poligrafika.com.ua сьогодні! Ви отримаєте високоякісні продукти за доступними цінами з доставкою по всій Україні. Зробіть свій холодильник або магнітну дошку ще більш особливими з нашими чудовими магнітами!

Залишайтеся з нами на Poligrafika.com.ua, щоб отримати найкращі вінілові магніти з унікальним дизайном та якістю. Нехай ваш холодильник або магнітна дошка виглядає оригінально та стильно з нашими вражаючими магнітами. Не пропустіть можливість зробити свої магніти неперевершеними та вражаючими!

Вимоги до макетів вінілових магнітів

Вимоги до макетів вінілових магнітів
 • Розміри макетів повинні відповідати вимогам і надаватися в масштабі 1:1.
 • Макет повинен бути зроблений з вильотами під обріз із кожної сторони по 2 мм.
 • Інформаційна частина повинна розташовуватися не ближче 5 мм до краю макета, з урахуванням вильотів.
 • Усі елементи "навиліт" (тло або фоновий малюнок) повинні займати всю площу макета, до краю.
 • Файли не повинні містити міток різу, хрестів суміщення, шкал і яких-небудь інших елементів, за винятком макетів із фігурною порізкою. У такому випадку в макеті має бути лінія різання. Лінія різання вказується в макеті чорною векторною кривою (абрисом 0,1 мм) або декількома кривими, об'єднаними в одну групу, поверх зображення, яке друкується. Лінія різання (для фігурної порізки) має бути з мінімально можливою кількістю вузлів.
 • Колірна модель CMYK (профіль Coatedfogra39.icc/ISO Coated v2 (ECI)).
 • Роздільна здатність файлу: 300 dpi.

Припустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF
  • Не повинні містити прозорості.
  • Усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF
  • Усі шари мають бути об'єднані.
  • Файл не повинен містити альфа-каналів.
  • Збереження макетів без стискування.
  (не приймаються для макетів з фігурною порізкою)
 • Макети у форматі JPG
  • Використовувати тільки стандартний формат.
  • Неприпустиме використання формату JPG 2000 або JPG stereo.
  • Зберігати з максимальною якістю без стискування.
  (не приймається для макетів із фігурною порізкою)

ФІГУРНА ПОРІЗКА

Опціональ­но мож­на ви­бра­ти будь-яку до­віль­ну фор­му маг­ні­тів (круг­лу, оваль­ну, сер­це та ін.) або за­мо­ви­ти скруг­лен­ня ку­тів (тех­но­ло­гіч­ні про­це­си ви­ма­га­ти­муть до­дат­ко­во­го ча­су – 2-3 ро­бо­чі дні).

Доставка друк виготовлення та дизайн вінілових магнітів по всій Україні

Незалежно від місця, де ви знаходитесь, ви можете замовити доставку Новою поштою або Укрпоштою, обравши поштомат або найближче відділення Нової пошти. Також доступний самовивіз з нашого виробництва у Чернівцях, за адресою: вулиця Яська 1, напроти ресторану "Бартка"

При оформленні замовлення ви можете обрати відділення саме вашого обласного чи районного центру, вартість доставки вже врахована у вартості самого замовлення:

Доставка вінілових магнітів в Обласні центри:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Херсон, Полтава, Чернівці, Кременчук, Луцьк, Ужгород.

Доставка вінілових магнітів в Районні центри:

Київська область: Березань, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Фастів. Харківська область: Балаклія, Барвінкове, Богодухів, Валки, Вовчанськ, Дергачі, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Красноград, Куп'янськ, Лозова, Люботин, Мерефа, Первомайський, Південне, Чугуїв. Одеська область: Ананьїв, Арциз, Балта, Біляївка, Болград, Велика Михайлівка, Вилкове, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Котовськ, Любашівка, Одеса, Рені, Роздільна, Саврань, Татарбунари, Теплодар. Дніпропетровська область: Апостолове, Верхньодніпровськ, Дніпро (Дніпропетровськ), Жовті Води, Кам'янське, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Оріхів, Павлоград, Перещепине, Петропавлівка, Підгородне, Покров, Синельникове, Тернівка, Чаплине, Широке. Донецька область: Авдіївка, Артемівськ (Бахмут), Білицьке, Волноваха, Горлівка, Дзержинськ, Дебальцеве, Димитров, Добропілля, Докучаєвськ, Жданівка, Зугрес, Краматорськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Красний Лиман, Макіївка, Мар'їнка, Маріуполь, Новогродівка, Слов'янськ, Сніжне, Старобешеве, Торецьк (Дзержинськ), Шахтарськ, Ясинувата. Запорізька область: Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселівське, Дніпрорудне, Запоріжжя, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Розівка, Токмак, Єнакієве. Львівська область: Борислав, Броди, Буськ, Жидачів, Дрогобич, Жовква, Журавно, Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Мостиська, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Рава-Руська, Радехів, Самбір, Сколе, Старий Самбір, Стрий, Трускавець, Яворів. Криворізький міськрадацентр: Кривий Ріг Миколаївська область: Баштанка, Березнегувате, Вознесенськ, Врадіївка, Жовті Огні, Южноукраїнськ, Казанка, Криве Озеро, Миколаїв, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайський, Снигурівка, Шпола, Южноукраїнськ. Вінницька область: Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль. Чернігівська область: Бахмач, Бобровиця, Борзна, Городня, Ічня, Козелець, Корюківка, Мена, Ніжин, Новгород-Сіверський, Остер, Прилуки, Семенівка, Сосниця, Талалаївка, Чернігів. Черкаська область: Батурине, Ватутіне, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Підгайці, Підволочиськ, Сміла, Тальне, Умань, Чортків. Житомирська область: Бердичів, Волочиськ, Жмеринка, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Катеринопіль, Корсунь-Шевченківський, Липовець, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин. Сумська область: Апостолове, Білопілля, Буринь, Глухів, Краснопілля, Лебедин, Липова Долина, Охтирка, Путивль, Ромни, Середина-Буда, Суми, Тростянець, Шостка. Рівненська область: Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Острог, Радивилів, Рівне, Сарни. Тернопільська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Івано-Франківська область: Бережани, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Підволочиськ, Теребовля, Тернопіль, Чортків. Херсонська область: Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Генічеськ, Гола Пристань, Іванівка, Каховка, Комсомольське, Нова Каховка, Новотроїцьке, Скадовськ, Таврійськ, Херсон. Полтавська область: Гадяч, Глобине, Гребінка, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Миргород, Пирятин, Полтава, Хорол, Чутове. Чернівецька область: Берегомет, Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новодністровськ, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин. Кременчуцький міськрадацентр: Кременчук Луцький міськрадацентр: Луцьк Ужгородський міськрадацентр: Ужгород

Доставка та терміни виготовлення вінілових магнітів від друкарні Poligrafika.com.ua

На сайті одразу можливо після оформлення замовлення можна вибрати спосіб оплати на карту, або для підприємств вислати рахунок. Також у своєму особистому кабінеті при оформленні замовлення є можливість обрати доставку поштою на найближче відділення Нової пошти, Укрпошти або поштомати і одразу відслідковувати статус виготовлення. Зазвичай терміни відповідають при офрмленні в калькуляторі на сайті. Тут же можна дізнатися вартість доставки у ваше місто чи то України. Вартість доставки вже включена у вартість замовлення.

У вашому особистому кабінеті можливо відслідковувати статус вашого замовлення та його відправку. Увесь процес автоматизовано зробити макет надзвичайно просто: ви обираєте серед безлічі вже готових дизайн-макетів та додаєте свою інформацію або фото. Також можливо завантажити готові до друку макети через завантажувач або замовити послугу нашого креативного дизайнера, який за помірну суму створить дизайн саме для вас.

Замовлення можна зробити надзвичайно зручно онлайн. Наш сервіс доступний онлайн 24/7, що дозволяє замовляти у будь-який зручний для вас час, дня і ночі. В будь-якому випадку, якщо у вас виникають питання або вам потрібна допомога з нашим сервісом, не соромтеся звертатися до наших менеджерів через гарячу лінію, Viber, Telegram або helpdesk. Наші дівчата обов'язково вам допоможуть з оформленням і проконсультують по всім питанням.

Популярні шаблони вінілових магнітів

Схожі продукти