Друк фото 9х9 см

Характеристики фото

Розміри 9х9 см
Наклад від 1 до 50 комплектів
Папір крейдований матовий із щільністю 350 г/м²
Покриття ламінація глянцева, або матова на вібир (додає +1 день до терміну виготовлення)
Термін виготовлення 7 днів | Супер Економ, 5 днів | Економ, 3 дні | Стандарт
Друк повнокольоровий односторонній фотодрук CMYK
Мінімальна кількість листів 1 лист
Кількість фотографій на лист SRA3 12 фото
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Друк фото 9x9 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua

Друк фотографій завжди залишається актуальним, адже вони дозволяють зберегти спогади про важливі моменти нашого життя. Онлайн-друкарня Poligrafika.com.ua пропонує якісний друк фото розміром 9x9 см з можливістю доставки поштою по всій Україні.

Якість друку фото

Ми використовуємо сучасні технології друку, завдяки яким ваші фотографії будуть яскравими, чіткими та стійкими до зовнішніх впливів. Широкий вибір фотопаперу дозволяє вам обрати найкращий варіант для кожного зображення.

Ціни на друк фото 9x9 см

Вартість друку фото залежить від обраного вами фотопаперу та кількості замовлених зображень. У нас ви можете знайти доступні ціни на друк фото різних розмірів, включаючи 9x9 см.

Доставка фотографій по Україні

Замовивши друк фото в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua, ви можете скористатися послугою доставки по всій Україні. Ми співпрацюємо з надійними поштовими службами, що гарантує швидку та безпечну доставку вашого замовлення.

Як зробити замовлення

Для того щоб замовити друк фото 9x9 см, вам потрібно завантажити потрібні зображення на нашому сайті, обрати тип фотопаперу та вказати кількість копій. Після оплати замовлення наші фахівці приступлять до його виконання та відправлять готові фотографії вам поштою. Зробіть свої спогади незабутні ми з Poligrafika.com.ua!

Додаткові послуги

Окрім друку фотографій, наша друкарня пропонує ряд додаткових послуг, які допоможуть зробити ваші фото ще більш особливими:

Ретуш фотографій

Наші професійні дизайнери з радістю допоможуть вам покращити якість фотографій, виправити недоліки та надати зображенням бажаний стиль.

Фотоколажі та фотокниги

Створення фотоколажів або фотокниг - чудовий спосіб оформити ваші спогади. Ви можете вільно експериментувати з композицією та дизайном, додавати тексти та інші елементи.

Зручність роботи з онлайн-друкарнею Poligrafika.com.ua

Швидкість обробки замовлень

Ми розуміємо, що швидкість обробки замовлень та якість послуг - ключові моменти для наших клієнтів. Саме тому ми працюємо над тим, щоб забезпечити максимально швидку відправку готових фотографій.

Простота використання сайту

Наш сайт створений таким чином, щоб кожен користувач міг легко зрозуміти, як оформити замовлення на друк фотографій. Простий та зручний інтерфейс дозволяє швидко завантажити фото, обрати необхідні параметри друку та оплатити замовлення.

Підтримка  клієнтів

Наша команда підтримки завжди готова допомогти вам у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з друком фотографій або іншими послугами, які ми пропонуємо. Ви можете звертатися до нас за допомогою електронної пошти, телефону або онлайн-чату на сайті.

Звертайтеся до онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua за якісним друком фото 9x9 см

Поліграфічні послуги від Poligrafika.com.ua - це найкращий вибір для тих, хто цінує якість, швидкість та зручність. Ми пропонуємо вам друк фотографій розміром 9x9 см з доставкою по всій Україні, а також ряд додаткових послуг, що допоможуть зробити ваші спогади незабутніми. Не втрачайте свої найкращі моменти – довірте друк своїх фотографій професіоналам з онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua!

Вибір паперу

Можливість вибрати папір для друку, глянсовий, або матовий, екстрабілий чи крейдований, можливість друку на текстурованих поверхнях дизайнерського картону

Покриття

Можливість покриття ламінацією з одної або двох сторін, та тип покриття глянсовий, або матовий на вибір що може захистити фото від механічних пошкоджень та придати солідності та довговічності світлині

Термін друку

Від терміну друку залежить ціна, тому 3 дні самий економний варіант при терміновому друці за 3 години ціна відповідно буде дорожче

Порізка фото

Є можливість одразу порізати фото на необхідний формат, але якщо підходить друк у листах тоді можливо трохи заощадити на порізці.

Вимоги до макетів фото 9х9 см

Вимоги до макетів фото 9х9 см

Надані фотографії не корегуються та друкуються як є, тобто такими, які Ви надали без втручання.

Якщо Вам потрібно поправити фото (ретуш, кольорокорекція, кадрування, зміна роздільної здатності) обирайте "Замовити дизайн" та опишіть що саме необхідно зробити. Після чого Ваші фотографії оброблять наші фахівці, та буде надіслано для затвердження виконаної роботи.) 

Фото які не потрібно обробляти, додавайте в замовлення окремою позицією.

Ми гарантуємо якісно надруковані фотоале не приймаємо претензії, якщо Ваші файли не насичені, поганої різкості, темні або занадто яскраві тощо - в такому випадку якість фото повністю залежить від наданих файлів.

 • Розміри макетів мають бути надані в масштабі 1:1;
 • Дообрізний розмір макету фото 90х90 мм з урахуванням випуску на підріз (блідів) має бути 94х94 мм;
 • Макет 90х90 мм має бути виконаний із випуском на підрізку (бліди) по 2 мм з кожної сторони;
 • Важлива частина фото (лиця, текст, інформація тощо.) має бути розташована не ближче ніж 5 мм до краю макета;
 • Площа, у яку має поміститися вся важлива частина – 86х86 мм;
 • Усі елементи "навиліт" (фоновий малюнок або фон) повинні займати всю площу макета;
 • Файли не повинні містити міток для різу, хрестів зміщення, шкал і будь-яких інших елементів;
 • Кольорова модель CMYK ((профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI));
 • Роздільна здатність файлу фотографії  повинна бути 300 dpi.

Допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF. Не повинні містити прозорості. Усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF. Усі шари мають бути об'єднані. Файл не повинен містити альфа-каналів. Збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG. Використовувати тільки стандартний формат. Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo. Зберегти з максимальною якістю без стиснення.