Друк фото 9х13 см

Характеристики фото

Розміри 9х13 см
Папір крейдований матовий із щільністю 350 г/м²
Покриття ламінація глянцева, або матова на вібир (додає +1 день до терміну виготовлення)
Наклад від 1 до 50 комплектів
Кількість фотографій на лист SRA3 9 фото
Мінімальна кількість листів 1 лист
Друк повнокольоровий односторонній фотодрук CMYK
Термін виготовлення 7 днів | Супер Економ, 5 днів | Економ, 3 дні | Стандарт
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Друк фото 9x13 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua

Якісний друк фотографій розміром 9x13 см з доставкою по всій Україні

У пошуках надійного місця для друку ваших улюблених фотографій розміром 9x13 см? Онлайн-друкарня Poligrafika.com.ua пропонує вам швидкий, якісний та доступний друк з доставкою по всій Україні.

Широкий вибір матеріалів та варіантів оформлення

Ми пропонуємо друк на різних типах фотопаперу, що дозволяє вам вибрати найкращий варіант для ваших знімків. Ви можете замовити друк фото на глянсовому або матовому папері, в залежності від ваших переваг.

Професійне оброблення фотографій

Наші фахівці забезпечують високоякісне оброблення фотографій перед друком, враховуючи індивідуальні особливості кожного зображення. Ви можете бути впевнені, що ваші фотографії будуть виглядати ідеально.

Надійна і швидка доставка по Україні

Ми здійснюємо доставку замовлень по всій Україні за допомогою поштових служб. Ви можете отримати свої друковані фотографії у зручний для вас спосіб: на пошті, в пункті самовивозу або з кур'єрською доставкою.

Доступні ціни та гнучка система знижок

Ми пропонуємо доступні ціни на друк фотографій 9x13 см, а також гнучку систему знижок для постійних клієнтів. Зробіть свій вибір на користь Poligrafika.com.ua та економте на якісному друку фотографій.

Простота замовлення онлайн

Зробити замовлення на друк фотографій 9x13 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua дуже просто. Вам потрібно лише завантажити свої фото на нашому сайті, вибрати тип фотопаперу та кількість знімків. Ми швидко обробимо ваше замовлення та відправимо його вам.

Підтримка клієнтів

Наша команда підтримки завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та консультувати з приводу друку фотографій. Ми працюємо для того, щоб ваші спогади залишалися з вами у вигляді яскравих, чітких та довговічних фотографій.

Широкий спектр послуг

Окрім друку фотографій 9x13 см, онлайн-друкарня Poligrafika.com.ua також пропонує різноманітні додаткові послуги, такі як друк фотокниг, створення колажів та друк на плакатах, холсті або інших матеріалах. Зробіть свій вибір на користь якості, швидкості та зручності, обравши Poligrafika.com.ua для друку своїх улюблених фотографій розміром 9x13 см. Завдяки нашим послугам, ви зможете зберегти свої найкращі моменти на довгі роки вперед.

Вимоги до макетів фото 9х13 см

Вимоги до макетів фото 9х13 см

Надані фотографії не корегуються та друкуються як є, тобто такими, які Ви надали без втручання.

Якщо Вам потрібно поправити фото (ретуш, кольорокорекція, кадрування, зміна роздільної здатності) обирайте "Замовити дизайн" та опишіть що саме необхідно зробити. Після чого Ваші фотографії оброблять наші фахівці, та буде надіслано для затвердження виконаної роботи.) 

Фото які не потрібно обробляти, додавайте в замовлення окремою позицією.

Ми гарантуємо якісно надруковані фотоале не приймаємо претензії, якщо Ваші файли не насичені, поганої різкості, темні або занадто яскраві тощо - в такому випадку якість фото повністю залежить від наданих файлів.

 • Розміри макетів мають бути надані в масштабі 1:1;
 • Дообрізний розмір макету фото 90х130 мм з урахуванням випуску на підріз (блідів) має бути 94х134 мм;
 • Макет 90х130 мм має бути виконаний із випуском на підрізку (бліди) по 2 мм з кожної сторони;
 • Важлива частина фото (лиця, текст, інформація тощо.) має бути розташована не ближче ніж 5 мм до краю макета;
 • Площа, у яку має поміститися вся важлива частина – 86х126 мм;
 • Усі елементи "навиліт" (фоновий малюнок або фон) повинні займати всю площу макета;
 • Файли не повинні містити міток для різу, хрестів зміщення, шкал і будь-яких інших елементів;
 • Кольорова модель CMYK ((профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI));
 • Роздільна здатність файлу фотографії  повинна бути 300 dpi.

Допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF. Не повинні містити прозорості. Усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF. Усі шари мають бути об'єднані. Файл не повинен містити альфа-каналів. Збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG. Використовувати тільки стандартний формат. Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo. Зберегти з максимальною якістю без стиснення.

Вибір паперу

Можливість вибрати папір для друку, глянсовий, або матовий, екстрабілий чи крейдований, можливість друку на текстурованих поверхнях дизайнерського картону

Покриття

Можливість покриття ламінацією з одної або двох сторін, та тип покриття глянсовий, або матовий на вибір що може захистити фото від механічних пошкоджень та придати солідності та довговічності світлині

Термін друку

Від терміну друку залежить ціна, тому 3 дні самий економний варіант при терміновому друці за 3 години ціна відповідно буде дорожче

Порізка фото

Є можливість одразу порізати фото на необхідний формат, але якщо підходить друк у листах тоді можливо трохи заощадити на порізці.