Друк фото INSTA 10x10 см

Характеристики фото

Розміри INSTA 10х10 см
Папір крейдований матовий із щільністю 350 г/м²
Покриття ламінація глянцева, або матова на вібир (додає +1 день до терміну виготовлення)
Наклад від 1 до 50 комплектів
Кількість фотографій на лист SRA3 12 фото
Мінімальна кількість листів 1 лист
Друк повнокольоровий односторонній фотодрук CMYK
Терміни виготовлення 7 днів | Супер Економ, 5 днів | Економ, 3 дні | Стандарт
Доставка:

Нова пошта Доставка у відділення Нової пошти.

Поштомати Нової пошти Доставка у поштомати Нової пошти.

Кур'єр Нової пошти Кур'єрська доставка Новою поштою.

   Пункт видачі у Чернівцях, вул. Яська 1

Друк фото INSTA 10x10 см в онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua

Вам подобається друкувати свої улюблені фотографії з Instagram у квадратному форматі? Тоді ви знаєте, що друк фото INSTA 10x10 см – це ідеальний варіант для збереження цінних моментів вашого життя. Відтепер ви можете легко замовити друк INSTA-фото у онлайн-друкарні Poligrafika.com.ua з доставкою поштою по всій Україні.

Якість друку та матеріали

Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти кольори та якість фотографій, тому ми використовуємо передові технології друку та високоякісні матеріали. Наші друковані INSTA-фото 10x10 см відрізняються чіткістю зображення, насиченими кольорами та довговічністю.

Простота оформлення замовлення

Оформити замовлення на друк INSTA-фото 10x10 см в Poligrafika.com.ua дуже просто: завантажте ваші фотографії, оберіть потрібні параметри та кількість копій, вкажіть адресу доставки та спосіб оплати. Ми забезпечимо швидку та безпечну доставку вашого замовлення по всій Україні.

Доставка та оплата

Ми пропонуємо зручні способи доставки та оплати для наших клієнтів. Ви можете замовити доставку вашого замовлення кур'єрськими службами "Нова Пошта" або "Укрпошта" або забрати його особисто з наших представництв у великих містах України. Оплатити замовлення можна онлайн через сайт або готівкою при отриманні.

Підтримка та консультації

Якщо у вас виникли запитання або потреба у консультації стосовно друку INSTA-фото 10x10 см або інших послуг, наші фахівці завжди готові допомогти. Ми пропонуємо підтримку через телефон, електронну пошту або онлайн-чат на нашому сайті.

Інші формати та додаткові послуги

Крім друку INSTA-фото 10x10 см, у нас також доступні інші розміри фотодруку, включаючи 10x15 см, 13x18 см, 15x20 см, 20x30 см та 30x40 см. Ви також можете замовити друк фото на полотні, фотомагнітах, кружках та багато інших товарів.

Онлайн-друкарня Poligrafika.com.ua пропонує не лише якісний друк INSTA-фото 10x10 см, але й широкий спектр послуг для задоволення потреб найвимогливіших клієнтів. Завітайте до нас, щоб переконатися в цьому самостійно!

Вимоги до макетів фото 10х10 см INSTA

Вимоги до макетів фото 10х10 см INSTA

Надані фотографії не корегуються та друкуються як є, тобто такими, які Ви надали без втручання.

Якщо Вам потрібно поправити фото (ретуш, кольорокорекція, кадрування, зміна роздільної здатності) обирайте "Замовити дизайн" та опишіть що саме необхідно зробити. Після чого Ваші фотографії оброблять наші фахівці, та буде надіслано для затвердження виконаної роботи.) 

Фото які не потрібно обробляти, додавайте в замовлення окремою позицією.

Ми гарантуємо якісно надруковані фотоале не приймаємо претензії, якщо Ваші файли не насичені, поганої різкості, темні або занадто яскраві тощо - в такому випадку якість фото повністю залежить від наданих файлів.

 • Розміри макетів мають бути надані в масштабі 1:1;
 • Дообрізний розмір макету фото 100х100 мм з урахуванням випуску на підріз (блідів) має бути 104х104 мм;
 • Макет 100х100 мм має бути виконаний із випуском на підрізку (бліди) по 2 мм з кожної сторони;
 • Важлива частина фото (лиця, текст, інформація тощо.) має бути розташована не ближче ніж 5 мм до краю макета;
 • Площа, у яку має поміститися вся важлива частина – 96х96 мм;
 • Усі елементи "навиліт" (фоновий малюнок або фон) повинні займати всю площу макета;
 • Файли не повинні містити міток для різу, хрестів зміщення, шкал і будь-яких інших елементів;
 • Кольорова модель CMYK ((профіль CoatedFOGRA39.icc/ISO Coated v2 (ECI));
 • Роздільна здатність файлу фотографії  повинна бути 300 dpi.

Допустимі формати файлів:

 • Макети у форматі PDF. Не повинні містити прозорості. Усі шрифти переведені в криві.
 • Макети у форматі TIF. Усі шари мають бути об'єднані. Файл не повинен містити альфа-каналів. Збереження макетів без стиснення.
 • Макети у форматі JPG. Використовувати тільки стандартний формат. Неприпустимо використання формату JPG 2000 або JPG stereo. Зберегти з максимальною якістю без стиснення.

Вибір паперу

Можливість вибрати папір для друку, глянсовий, або матовий, екстрабілий чи крейдований, можливість друку на текстурованих поверхнях дизайнерського картону

Покриття

Можливість покриття ламінацією з одної або двох сторін, та тип покриття глянсовий, або матовий на вибір що може захистити фото від механічних пошкоджень та придати солідності та довговічності світлині

Термін друку

Від терміну друку залежить ціна, тому 3 дні самий економний варіант при терміновому друці за 3 години ціна відповідно буде дорожче

Порізка фото

Є можливість одразу порізати фото на необхідний формат, але якщо підходить друк у листах тоді можливо трохи заощадити на порізці.