Відгуки клієнтів

Замовлення виконали швидко, при цьому якість відмінна.Дякую.

Игор Луц
Приватне замовлення
Шановний Ігор Луц,

Дякуємо за ваше приватне замовлення друку паперових наклейок . Ми завжди стараємося надавати найкращий сервіс та обслуговування і забезпечувати високу якість наших послуг. Раді, що ви задоволені швидкістю виконання замовлення та якістю отриманих наклейок. Якщо у вас з'являться нові ідеї або потреби в друці, будь ласка, звертайтеся до нас! Ми завжди тут, щоб надати вам найкраще обслуговування! Гарного дня

швидко і дуже якісно , дякуюю

Вікторія Килюшик
швидко і дуже якісно, дякуююю
Вікторіє, щиро дякуємо за ваше замовлення кольорового друку молитов. Нехай кожна молитва, яку ви роздаєте, буде яскравим променем світла та надії для тих, хто отримає їх. Бажаємо, щоб Господь завжди був поруч з вами, надихаючи вас на теплі слова та благословення у вашій діяльності. Нехай ваші молитви знаходять відгук у серцях і дарують спокій та утіху. Будьте бар'єром для добра у світі, а ми завжди тут, щоб допомогти вам робити це якісно та з великою любов'ю. Бережіть себе 🙏💙💛

Замовляв друк в аркушах. Був в шоці від короткого строку виконання замовлення. Отримав раніше, ніж при замовленні в моєму місті. І при цьому вийшло дешевше (у тому числі доставка Новою поштою). Запаковано все було дуже гарно. І звичайно, якість друку - на висоті! Все просто супер. Папір гарний, кольори яскраві і відповідають тим, на які очікував (колір-пробу не замовляв).

Олександр
-
Олександре, дуже вдячні за ваше замовлення та час, який ви виділили на зворотний зв'язок з нами. Нам дуже приємно, що ви задоволені якістю нашої роботи та швидкістю доставки по Україні. Ми завжди намагаємося забезпечити найкращий сервіс незалежно від обсягу та тиражу замовлення для наших клієнтів, навіть якщо вони знаходяться у Харкові або інших містах. Якщо у вас з'являться нові потреби або питання, будь ласка, пишіть та звертатися до нас. Бажаємо вам подальших приємних вражень від наших послуг! Гарного дня!

Друк фото 10*15 см, глянець. Все на відмінно! Сервіс, програмне забезпечення сайту, зручність, вартість, швидкість. С моменту оформлення заказу на сайті до отримання Новою Поштою минуло всього дві доби! Кількість фото було 384 штук. Єдине побажання - робити фото трохи світлішими по яскравості.

Ігор Бутенін
особисті фото
Ігору, вдячні за ваше замовлення та час, який ви відвели на зворотний зв'язок. Ми раді, що вам сподобалися ваші особисті фотографії. Щодо вашого побажання про яскравість зображень, в нашому конструкторі є функція фільтрів яка дозволяє редагувати (яскравість, контрастність, насиченість) фото та багато інших цікавих можливостей. Також варто зазначити фото які вантажаться через конструктор макетів друкуються як є без дизайнерської препрес обробки, тому якщо потрібна професійна фотокорекція кожної фото можливо замовити послуги нашого дизайнеру. Також залишаємо посилання на наш Youtube канал  де можна дізнатися всі можливості нашого безкоштовного онлайн конструктора де можливо безпосередньо швидко та зручно підкорегувати фотографії онлайн .Якщо у вас з'являться нові ідеї або потреби, будь ласка, звертайтеся до нас. Бажаємо вам приємних моментів з використанням ваших фото!

Замовлення виконано швидко і якісно. Дякую

Анатолій
Гуманітарна організація
Анатолію, дякуємо за ваше замовлення! Ми раді, що ви задоволені швидким і якісним виконанням магнітних наклейок. Якщо у вас з'являться нові ідеї або потреби, не соромтеся звертатися до нас. Бажаємо успіхів вашій гуманітарній організації!

Дуже швидко та якісно надрукували посібники. Прекрасний сервіс!

Ірина
Студентка
Ірино, вдячні за ваше замовлення! Раді, що навчальні посібники вас задовольнили. Не забувайте, що ми здійснюємо доставку в всі міста України, включаючи столицю Київ. Якщо у вас виникнуть нові проекти або потреби, звертайтеся до нас. З найкращими побажаннями. Команда Poligrafika.com.ua

Замовлення виконано вчасно та якісно :)
Дякую!

O.M.
.
Олено, велике спасибі за ваше замовлення! Вибір паперових наклейок - це завжди креативний вибір. Ми раді, що ми могли бути частиною вашого проекту.

Якщо у вас ще виникнуть ідеї або потреби, які ви б хотіли реалізувати, будь ласка, дайте нам знати. Ми завжди відкриті до нових викликів та готові допомогти вам у реалізації ідей.

Дякуємо за можливість співпраці та довіру до нашої компанії!

Робив своє замовлення за рекомендаціями друзів. Тепер готовий рекомендувати компанію і іншим! Замовлення виконали якісно, бюджетно та швидше означенх строків. Окремо хочу відмітити онлайновий сервіс. Витратив 2 хвилини часу, але особисто зробив макет, а потім ще й отримав підтвердження від менеджера, що макет одразу в роботу. Зручно і сучасно! Дякую за Вашу роботу. Щасти!

Володимир Нікорич
замовник
Дякуємо, Володимире, за ваше замовлення та відгук!

Ми вдячні за рекомендації від ваших друзів та за вашу готовність рекомендувати нашу компанію іншим. Раді, що ви були задоволені якістю, ціною та швидкістю виконання УФ-UV друк фото на композиті.

Особливо приємно чути, що ви оцінили наш онлайновий сервіс. Ми завжди намагаємося зробити процес замовлення якнайзручнішим для наших клієнтів.

Дякуємо за вашу довіру та зауваження. Бажаємо вам щастя та подальших успіхів!

Poligrafika.com.ua - ваш надійний партнер у друці по всіх куточках нашої України 💙💛

Вчасно виконане замовлення, враховані всі побажання) Дякую

Юлія Сас
Медичний центр
Дякуємо, Юліє, за ваше замовлення та відгук! Ми завжди стараємося врахувати всі ваші побажання, незалежно від того, чи стосується це виготовлення табличок чи друку флаєрів, і надати якісний сервіс вчасно. Щиро дякуємо за довіру до нашої друкарні! 🌟

Poligrafika.com.ua - ваш надійний партнер у друці.

Топ

Олександр Гуща
Студент
Дякуємо, Олександре, за ваше замовлення та відгук! Ми раді, що навчальні посібники вам сподобалися. Наша команда завжди готова допомогти студентам у забезпеченні якісної освітньої літератури. Бажаємо вам успіхів у навчанні та нехай наші посібники допомагатимуть вам досягти ваших академічних цілей! 📚✨
Середня оцінка ТОВ Компанія Поліграфіка: 5.0 з 5 на підставі 161 відгуків.