Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
16/10/2018
Запрошення на весілля від типографії "Поліграфіка"
Тематика:

Типографія оперативного друку "Поліграфіка" пропонує послуги весільної поліграфії: друку запрошень на весілля для рідних і друзів. Наша продукція друкується на якісному глянцевому папері, а дизайн запрошувальної листівки приємно дивує своєю елегантністю. Ми використовуємо у своїй роботі обладнання, яке дозволяє випускати поліграфічну продукцію великими тиражами, тому у нас можна замовити весільні запрошення оптом з вигідною знижкою.

Наш асортимент

Весільні запрошення виготовляються з якісного паперу міловки з глянцевим покриттям. Наші дизайнери мають в своєму арсеналі безліч шаблонів для оформлення запрошень. Однак, якщо у клієнта є власне бачення дизайну листівки, наші співробітники врахують всі побажання замовника і зроблять все, щоб створити зворушливі, ексклюзивні запрошення, які принесуть радість рідним і близьким молодят. Ми обов'язково підберемо на ваш розсуд класичний друкований або особливий шрифт, щоб надрукувати запрошення на весілля.

Замовити запрошення на весілля

Якщо ви до цих пір шукаєте, де купити запрошення на весілля, відмовтесь від походів по магазинах канцтоварів та станьте володарем оригінальної продукції, яку можна замовити в нашій друкарні. Вартість партії запрошень буде залежати від формату листівки, терміну друку - від 1 до 5 днів і кількості запрошень. Якщо ви робите замовлення великим тиражем, це вважається оптовою купівлею, а оптовим покупцям ми завжди робимо вигідні знижки.

Замовити запрошення на весілля у нас - це недорого, якісно і дуже надійно. Ми завжди дотримуємося термінів, встановлених замовником, адже дуже важливо вчасно запросити всіх гостей і ощасливити кожного радісною новиною про прийдешнє свято. Якщо ви бажаєте замовити у нас запрошення на весілля, звертайтеся за телефонами або через форму зворотного зв'язку, вказавши потрібну категорію поліграфії, формат і кількість запрошень.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha