Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
16/10/2018
Виготовлення шелфтокерів в Чернівцях
Тематика:

Друк шелфтокерів в Чернівцях - один з основних напрямків нашої компанії. Ми завжди враховуємо клієнтські вимоги і побажання, реалізуючи замовлення в мінімальні терміни.

Виготовлення шелфтокерів: навіщо потрібно

Шелфтокери - це візуальні елементи, що дозволяють з максимальною, в плані рекламного просування, користю використовувати прилавки і полиці; в цілому встановити їх можна практично в будь-якому магазині - головне підібрати помітне місце. Ця привертаюча увагу і витончена рекламна конструкція, зазвичай прикріплюється до товарної полиці і об'єднує сукупність певних товарів в групу. Без подібних виробів в двадцять першому столітті не обходиться практично жоден магазин. За допомогою шелфтокерів можна привернути увагу потенційного покупця не тільки до товару, але також до бренду; та й в цілому саме яскравий і барвисто оформлений елемент здатний зупинити проходячу повз полиці людину. Не варто думати, що виріб виконує виключно рекламну функцію; він також дозволяє ходячим по магазину людям зорієнтуватися. Зазвичай шелфтокери мають спеціальні (зроблені з паперу або пластика) смуги, які зігнуті в вигляді літери «Г» або «Т»; висота в середньому становить близько п'яти сантиметрів. Закріплюються вони за допомогою скотча, замка, підвісок або ніжки. Також варто відзначити, що шерфтокери бувають не тільки горизонтальними, але також і вертикальними.

Замовити шелфтокери в Чернівцях: наші пропозиції

Ми займаємося друком шелфтокерів в практично будь-яких (природно, в рамках розумного) обсягах. Відмінна риса компанії: ціни на шелфтокери залишаються в розумних межах, оскільки ми намагаємося мінімізувати націнку. Саме з огляду на подібну політику ми і маємо безліч постійних клієнтів, які працюють з нами на постійній основі.

Якщо вас цікавлять шелфтокери на замовлення, ми будемо раді співпраці! Для уточнення всіх цікавлячих моментів - в тому числі точної ціни шелфтокерів - ви можете зателефонувати по номеру, що зазначений на нашому сайті: ми завжди відкриті до діалогу з клієнтом.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha