Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
17/10/2018
Вибираємо запрошення: hand made або професійний друк?
Тематика:

У наш час запрошення, куплені в якомусь магазині або супермаркеті, це не просто щось застаріле, але і досить дивне. Куди цікавіше запрошувати гостей на свій день народження або весілля за допомогою hand made листівок. Адже це щось ексклюзивне і особливе, з частинкою вашої любові. Отже, як зробити запрошення своїми руками?

Як робити запрошення своїми руками

Не обов'язково бути майстром скрапбукінгу або гуру орігамі, щоб ваші святкові листівки вийшли красивими. Сьогодні існує безліч простих технік як зробити запрошувальну листівку. Отже, найпопулярніші і привабливі способи прикрасити виріб:

  • Атласні стрічки

Основою для самої листівки в більшості випадків служить звичайний щільний папір з будь-яким візерунком. У різних творчих магазинах продаються десятки різновидів такого матеріалу. А ось поверх неї можна прикріпити квіточки, зроблені зі стрічок різної ширини і кольору. Кілька ніжних намистин відмінно доповнять ваші запрошення на день народження.

  • Квіллінг

Прикраса листівки спіралями, скрученими з різнокольорового паперу - також популярний зараз варіант. І треба сказати, дуже простий.

  • У вигляді згортка

Запрошення не обов'язково повинно нагадувати листівку. Давайте зробимо більш оригінальний хід: надрукуємо текст на довгому аркуші паперу, потім звернемо його в сувій і перев'яжемо блискучою стрічкою.

Для прикраси запрошення можна використовувати будь-які підручні матеріали, головне - включити фантазію на повну потужність.

Чим можемо допомогти ми

Якщо перед майбутнім святом ви все ж не хочете морочитися зі створенням класних запрошень, доручіть це нам. Професійні дизайнери розроблять для вас повноцінний ескіз майбутнього продукту і відправлять на схвалення. Ми завжди в точності слідуємо вимогам клієнта. Наша компанія готова зробити запрошення на весілля в будь-якій кількості. Навіть якщо ви не плануєте грандіозне свято і покличете на свято всього 30 чоловік, це не привід відмовлятися від можливості вислати їм ексклюзивні листівки із запрошенням.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha