Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
20/05/2019
Поліграфія. Друк на тканині
Тематика:

Друк на тканині є популярною послугою друкарні, яка використовує найбільші інноваційні технології, що дає можливість отримати високоякісний друк на футболках, кепках та інших предметах одягу.

Друк на тканині - вид поліграфії, що дозволяє створити унікальну продукцію з нанесенням зображення будь-якого змісту і будь якого колірного наповнення. Тематика малюнків, написів диктується виключно побажаннями замовника.

Друк на тканині: цільове використання продукції

Найбільш популярна продукція з нанесеними на тканину зображеннями і написами для підтримки іміджу підприємств: логотипи, слогани у створенні корпоративного образу доречно розміщувати на таких видах продукції:

 • прапорцях, вимпелах;

 • кепках;

 • футболках;

 • фірмовому одязі та ін.

Починаючи від дітей дошкільного віку до випускників шкіл і вузів, використовується єдина командна форма, що дозволяє ідентифікувати членів конкретного колективу, завдяки яскравому друку на текстилі. Це створює і підтримує корпоративний дух кожного колективу.

Якісний і яскравий, помітний, сучасний друк на тканині в Чернівцях прикрасить будь-який предмет і дозволить зробити оригінальний подарунок, якщо клієнт замовить дороге серцю іменинника, ювіляра зображення або особливий напис чи композицію.

Цифровий друк на тканині: в чому плюси

Виконаний в друкарні «Поліграфіка» цифровий друк на тканині, нанесений шляхом використання сучасних технологій і якісних спеціальних фарб, має ряд переваг:

 • не стирається;

 • не вигоряє;

 • зберігає свіжість кольорів після багаторазового прання.

Друк на одязі особливо популярна при нанесенні національної символіки та візерунків вишивки хрестом, гладдю - це красиво і при цьому модно. Друкарня в Чернівцях пропонує серед інших послуг друк на сувенірній продукції, що не тільки популяризує фірму з нанесеним логотипом, але ще і служить відмінним рекламним засобом.

Друк на футболках в Чернівцях

У нас зображення, написи, композиції наносяться на готові вироби з будь-яких тканин:

 • поліестер;

 • трикотаж, котон;

 • сатин, саржа, віскоза та ін.

Друк на футболках в Чернівцях виконується в будь-якому варіанті - лаконічним зображенням або розписом всієї площі виробу. Незалежно від матеріалу тканини і її кольору, друк на футболках завжди виглядає природно, невимушено і дорого.

Завдяки високій якості і дотримання термінів виконання замовлень, недорогі послуги друку в Чернівцях продовжують користуватися популярністю. Якщо потрібно зробити в найкоротші терміни друк на кепках, футболках чи іншому одязі, нанести напис рекламного характеру на розтяжці, прапорцях, вимпелах та ін., то замовлення можна оформити онлайн на сайті друкарні «Поліграфіка».

популярні теми
 • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha