Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
23/05/2019
Поліграфія. Друк дипломів, грамот, сертифікатів.
Тематика:

У нашій друкарні надаються послуги з якісного друку дипломів, грамот, сертифікатів. Доступний вибір будь-якого формату, а також додаткові методики оформлення шляхом ламінування тощо.

Відзнаки в якості морального заохочення ніхто не відміняв, і навіть в сучасному прагматичному світі друк дипломів в Чернівцях залишається популярною послугою, як і друк грамот та ін. Якщо потрібно терміново виконати персональне індивідуальне замовлення на якісне виготовлення подібної продукції, то в друкарні «Поліграфіка» точно знають, як це зробити професійно і в той же час з душею.

Друк дипломів

Розробка і виготовлення брендових дипломів - це творчий напрямок в поліграфії, яке виконується з душею. Друк дипломів у нас виконується в будь-якому з стилів:

  • серйозному, урочистому;

  • жартівливому, іронічному.

Чудова якість диплому в парі з оригінальним, максимально відповідним для конкретного випадку оформленням, не залишить байдужими ні ювіляра чи іменинника, ні того, хто наділений честю вручити красивий, барвистий диплом.

Друк грамот

Грамоти - відзнаки, призначенні успішним робітникам виробництва, переможцям змагань у праці або в спорті, навчанні. За підсумками кожної олімпіади, конкурсу, змагання неодмінно вручаються на пам'ять спеціальні почесні листки - грамоти. Наші фахівці вміють виконати друк грамот з індивідуально підібраним змістом і з відмінною якістю нанесення зображень і текстів, щоб одержувач міг багато років милуватися документом.

Друк грамот в Чернівцях здійснюють за допомогою цифрового друку на крейдованому папері будь-якого формату, будь то спортивна грамота, виробнича або ювілейна. Дипломи, грамоти - ті види поліграфічної продукції, в яких потребують не тільки успішні робітники виробництва, ветерани, але навіть діти в дитячому садку і в початкових класах школи. Залежно від цільового призначення, в друкарні виготовляють дипломи і грамоти в форматі і вигляді, відповідному статусу адресата.

Друк сертифікатів

Для підтвердження якості роботи, послуги або для засвідчення факту досягнення високого рівня застосовуються сертифікати. Сертифікати також стали невід'ємною частиною в комплексі рекламних ходів для просування і рекламування товарів, послуг. Друк сертифікатів може бути виконаний в будь-якій формі, продиктований призначенням документа, але це завжди яскраво, розумно, грамотно, зі стандартним або індивідуальним дизайном.

У нас можна замовити друк сертифікатів таких видів:

  • міжнародного зразка;

  • корпоративного масштабу;

  • персональний;

  • акційний та ін.

Роблячи замовлення на подарункові сертифікати, клієнти можуть бути впевнені: це буде найякісніша, найяскравіша продукція зі збереженням корпоративної атрибутики магазину, компанії тощо.

Друк медалей

Медаль - такий знак відмінності, до отримання якого неможливо поставитися без поваги, навіть якщо це знак підносять до чергової дати народження, ювілею або просто жартома. Друк медалей відноситься до виготовлення сувенірної продукції особливого роду, коли на обмеженій площі виробу необхідно розмістити всі потрібні написи і зображення, характерні для даного випадку.

Медаль для юного спортсмена, відмінника в навчанні або праці стане символом досягнень і стимулом для подальшої діяльності, а ветерану, ювіляру буде дорога як пам'ять. Наші фахівці відрізняються відповідальним і серйозним творчим підходом до розробки образу кожної медалі.

Якщо вам потрібно виконати друк дипломів, грамот, сертифікатів, печаток і іншої поліграфічної продукції, то в нашій друкарні на найвищому професійному рівні і з індивідуальним підходом виконають замовлення будь-якої складності як в стандартні терміни, так і в терміновому порядку. Можлива ламінація в Чернівцях поліграфічних виробів різного формату тільки з лицьового боку або двостороння.

Замовити послугу не складає ніяких труднощів: це реально в режимі онлайн на сайті друкарні. Дуже добре, якщо замовник точно знає, що має бути зображено і написано на продукції. Наші фахівці зможуть, використовуючи професійні навички і чималий досвід, навіть при відсутності ідей і переваг у клієнта, створити гідну модель грамоти, диплома або сертифіката.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha