Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
27/05/2019
Поліграфія для бізнесу. Тейбл тенти і шелфтокери
Тематика:

Невеликі за форматом, але ефективні рекламні засоби тейблтенди і шелфтокери незамінні в розкручуванні продукції, бренду, послуги. У Чернівцях поліграфія для бізнесу на професійному рівні представлена ​​друкарнею "Поліграфіка".

Друк тейбл тентів в Чернівцях - вигідна для будь-якого бізнесу пропозиція, що дозволяє отримати барвисто оформлену рекламну продукцію. Доступний також професійний друк шелфтокерів найхимерніших форм для досягнення максимального ефекту.

Друк тейбл тентів: що це і в чому плюси?

Власне тайбл тент (table tent) в перекладі з англійської - настільний курінь, будиночок, пірамідка тощо. Це невеликий виріб з щільного паперу або картону, на всі площини якого нанесена барвисто оформлена інформація рекламного характеру. Друк тейбл тентів можна замовити у вигляді таких геометричних тіл:

  • піраміди;

  • призми;

  • куба;

  • циліндра;

  • складної конфігурації.

Папір має бути достатньої щільності, щоб забезпечувати стійкість на горизонтальній площині столу, полиці і т.п. Замовити тейбл тенти з щільного паперу або картону для розміщення безпосередньо перед поглядами клієнтів - вельми розумний і при цьому дієвий рекламний хід. Ненав'язливо, як би мимохідь клієнту кафе, ресторану, бару і т.п. надається інформація про меню, діючі акції, новинки в сферах надання послуг або торгівлі та ін.

В очікуванні замовлення або офіціанта, продавця клієнт неодмінно зверне увагу на яскраво оформлений тейблтенд і прийме запропоновану інформацію до відома. Тейбл тенти на замовлення Чернівці виготовляються методом офсетного або цифрового друку в звичайному або терміновому порядку після узгодження з замовником формату і змісту макета тейблтенда. Чим яскравіше і привабливіше рекламний виріб, тим більше шансів, що інформація залишиться в пам'яті клієнта.

Поліграфія Чернівці пропонує різні конфігурації тейбл тентів, а також на вибір розміри і захист ламінуванням - за бажанням замовника. Важливо не перевантажити виріб великим обсягом тексту: наші фахівці впевнені, що саме в лаконічності складається половина успіху рекламного ходу. Чим незвичніше і цікавіше тейбл тент, тим більше гарантії, що клієнт ознайомиться з продукцією яка просуваються брендом, акцією, новою послугою або товаром тощо.

Шелфтокери на замовлення Чернівці - для підприємливих бізнесменів.

Недорогий, але високоефективний рекламний засіб - шелфтокери, що представляють собою невеликі плоскі носії інформації, які можна зачепити і підвісити на полицю, де розміщені товари однієї фірми, бренду. Шелфтокери на замовлення Чернівці виготовляються з щільного паперу або картону невеликого розміру, але максимально яскравими - адже слово «шелфтокер» в перекладі з англ. означає «поличка що говорить».

Шелфтокер служить не тільки рекламним засобом, але і провідником, поводирем споживачів в масі товарів. Замовити шелфтокери можна в будь-якій кількості, з яким завгодно колірним оформленням, з ламінуванням або з покриттям лаком. Покупець, залучений грамотно виготовленим шелфштокером, не тільки дізнається про новий товар або бренд, про його особливості, але і може зацікавитися з метою придбання.

Поліграфія для бізнесу Чернівці - недорого, швидко і професійно.

Ті, хто прагне використовувати кожний новий рекламний засіб для просування послуги, товару або бренду, не втратять щасливої можливості використати професійні послуги друку Чернівці. Якщо у клієнта немає власної концепції зі створення конкретних моделей тейблтендів або шелфтокерів, то фахівці друкарні "Поліграфіка" допоможуть створити ексклюзивні макети поліграфічних виробів.Тепер рекламна продукція, щоб бути результативною, повинна бути по-справжньому цікавою, незвичайною. Саме таку продукцію пропонує поліграфія для бізнесу Чернівці. Помітні, талановито оформлені ефективні тейблтенди і шелфтокери зіграють свою роль в розкручуванні заданої замовником теми.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha