Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
17/10/2018
Особливі конверти від фірми "Поліграфіка"
Тематика:

Конверти з логотипом - це дуже корисна річ. Найчастіше їх використовують для розсилки реклами поштою, але область застосування таких виробів насправді набагато ширша. Це і розсилка запрошень на будь-який захід, пов'язаний з діяльністю компанії, і, наприклад, зберігання ділової документації.

Навіщо вам фірмові конверти

Де замовити конверти дешево? У нас, звичайно ж! Вирішивши скористатися послугами компанії «Поліграфіка», ви отримаєте великий вибір форматів і видів конверта. Ми робимо їх для різних цілей:

  • Якщо вам потрібно вкладати в фірмові конверти рекламні листівки або, скажімо, каталоги для розсилки потенційним клієнтам, вам потрібен формат С4, по іншому А4.
  • Якщо потрібні конверти для розсилки стандартних листів, замовляйте продукцію формату С5, який становить половину А4.

Наявність такого вибору дає кожному нашому клієнту визначитися з сумою, яку він заплатить за виготовлення конвертів, так як від їх розміру залежить вартість. Проте, ціни на конверти в Чернівцях стануть для вас приємним сюрпризом.

Ви можете замовити конверти оптом як з печаткою з обох сторін, так і тільки з однієї. Завдяки новітньому поліграфічному обладнанню ми в точності відобразимо на папері колір того логотипу та зображення, яке ви побажали розмістити на конверті. Яка б ідея щодо виробництва конвертів у вас не зародилася, ми безсумнівно втілимо її в життя. Папір для виготовлення конвертів оптом досить щільний, а для того, щоб вам зручно було заклеювати конверт, ми прикріплюємо до нього спеціальну силіконову стрічку.

Чим ми вас здивуємо

В асортименті є конверти з віконцем. Напевно вам колись приходила розсилка, по якій ви крізь прозоре віконце бачили адресу відправника, саме таку продукцію пропонуємо і ми. Це значно прискорює процес відправки листів, так як зникає необхідність кожного разу писати адресу і дані компанії-відправника. Також такі конверти виглядають більш презентабельно, від вашого підприємства складеться приємне враження.

Для особливих випадків у нас є послуга «терміновий друк конвертів». Звертайтеся сюди - ми знаємо що вам запропонувати!

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha