Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
17/10/2018
На що здатна фірмова дисконтна карта вашого закладу
Тематика:

Мало кому сьогодні вдається здійснювати різні фінансові процедури без використання банківської карти. Популярність цих виробів в якийсь момент настільки зросла, що ми вже й не помічаємо, як в гаманці постійно збільшується кількість різних пластикових карток. Для багатьох сучасних компаній ці засоби стали відмінним методом розширити свою аудиторію. Кожен солідний магазин дарує або продає клієнтам дисконтні карти, користуючись якими люди можуть реально заощадити. Замовити виготовлення дисконтних карт дуже просто - зараз розповімо як.

Якою має бути пластикова карта

Головна вимога до даного виробу - це якість. Не всі люди користуються гаманцем, іноді вони просто кидають карту в сумку або рюкзак. Постійне тертя не робить на неї сприятливого впливу. Тому якщо ви задумуєтеся про замовлення пластикових карт, варто звертатися до перевірених виробників. У нашій фірмі, наприклад, для створення такої продукції використовується встановлену кількість хорошого пластика, завдяки чому вироби виходять реально довговічними. По-справжньому міцні пластикові картки на замовлення в Чернівцях виготовляють тут.

Правила оформлення карти

Чим будемо заповнювати вільний простір? Що друкувати або зображати?

  • На дисконтній картці можна розмістити просто фото магазину і знижку, яка передбачається при різних варіантах покупки.
  • Якщо мова йде про накопичення бонусів, то не завадить і штрих-код, за допомогою якого виріб стане персоналізованим.
  • Чи не стануть зайвими і контактні дані вашого магазину або салону краси, наприклад, розміщені на одній зі сторін карти.

Що стосується безпосередньо дизайну, то краще зробити його яскравим. При такому рішенні карта буде пістрявити в гаманці свого власника і, можливо, стане однією з причин, чому людина і в цей раз звернувся в ваш заклад. Загалом, такі вироби приносять тільки користь і гарний прибуток. У нас ви маєте можливість замовити пластикові картки оптом - це ще вигідніше.

Різновиди пластикових карт

Ідентифікація клієнта по карті може відбуватися за допомогою розміщеного на ній штрих-коду, магнітній смузі або іменного ембосування. Наші співробітники завжди готові розповісти вам про особливості кожного з видів і прийняти замовлення на виробництво пластикових карток в Чернівцях в будь-якій кількості.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha