Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
04/02/2019
Індивідуальна порізка паперу
Тематика:

Виготовлення якісної поліграфічної продукції - це складний процес, де важливий кожен етап: створення дизайну, верстка макета, сам процес друку, а також післяобробка. Індивідуальна порізка поліграфічної продукції надає готовому виробу завершений і акуратний вигляд. Професійно виконана порізка паперу в кілька разів збільшує ефект, вироблений зовнішнім виглядом рекламної продукції. Кваліфіковані фахівці друкарні "Поліграфіка" здійснюють індивідуальну порізку паперу і картону якісно і швидко, незалежно від обраного формату і партій.

Як здійснюється процес різання?

Друкарня "Поліграфіка" має в своєму розпорядженні сучасне високотехнологічне обладнання іноземного виробництва, яке забезпечує виконання післядрукарської обробки поліграфічної продукції з потрібною продуктивністю. Залежно від виду і призначення виробів можна вибрати різні види різання:

  • Підрізування, яке передбачає вирівнювання надрукованих сторінок;
  • Розрізку, необхідну для поділу декількох сторінок, які надруковані на одному аркуші;
  • Різання спеціальних друкованих матеріалів.

Процес порізки проводиться поетапно. Перш за все, визначається потрібний вид порізки. Потім фахівець здійснює програмування різальної машини. Після чого здійснюється розрізання листа на необхідну кількість частин і підрізування сторінок видання.

Співробітники друкарні обов'язково враховують особливості макета, щільності і фактури паперу, загальний тираж друкованих видань. Це необхідно для того, щоб уникнути розрізу паперу на невірний формат, погано оброблених країв або неправильного розташування інформації на аркуші. На кожному етапі в нашій друкарні здійснюється ретельний контроль якості.

Переваги індивідуальної порізки паперу

Народна мудрість говорить: "Сім разів відміряй, один раз відріж". Цю приказку можна сміливо застосовувати щодо індивідуальної порізки паперу в друкарні, оскільки щоб отримати поліграфічні вироби потрібного розміру і форми, необхідно грамотно здійснювати процес післяобробки поліграфічної продукції.

Важливо пам'ятати, що ідеально виконана порізка сприяє тому, що поліграфічна продукція сприймається позитивно, а інформація, надрукована на ній, викликає набагато більше довіри у клієнтів.

Індивідуальна порізка паперу і картону в друкарні "Поліграфіка" - це можливість в найкоротші терміни отримати друковану продукцію будь-якої складності, обсягів і форматів. Фахівці друкарні виробляють високоточну порізку паперу на сучасному обладнанні швидко і якісно. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що післядрукарська обробка продукції буде здійснена в найкоротші терміни з урахуванням всіх побажань замовника.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha