Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
16/10/2018
Хенгери, або витончена персональна реклама
Тематика:

Що таке хенгери: короткий екскурс

Хенгери - це своєрідні «гачки» для дверей, які виконують рекламну функцію. Наскільки б незначними такі елементи не здавалися на перший погляд, в дійсності вони часом бувають вкрай ефективними. Грамотно реалізована партія хенгерів дозволяє будь-якої компанії отримати приплив нових клієнтів, оскільки подібний спосіб позбавлений якої б то не було «навмисності», «нав'язливості», але при тому є персональним.

Розміщуються хенгери переважно на дверях автомобілів і квартир, так що не помітити їх власник не зможе; крім того, вони також можуть привертати увагу проходячих повз людей. Природно, важливий момент - цільова спрямованість: саме при правильному підході успіх від використання хенгерів може бути дійсно колосальним. Наприклад, у випадку з машинами необхідно брати до уваги їх рівень (економ, преміум і так далі), якість вхідних дверей.

Друк хенгерів в м.Чернівці: наші переваги

Виготовлення хенгерів - одна з основних спеціалізацій конкретно нашої компанії. Звичайно, Чернівці - велике місто, тому й конкурентів у нас не так уже й мало. Для того, щоб виділити відмінні риси конкретно нашої компанії, ми на секунду відкинемо скромність і напишемо основні переваги у вигляді переліку:

  • Цінова політика. Ціна хенгерів стане для вас приємною несподіванкою, оскільки вона - і в цьому ви можете переконатися, уточнивши нинішню ринкову вартість - вкрай невисока: ми намагаємося орієнтуватися на постійних клієнтів.
  • Рівень. Ми використовуємо сучасне і технологічне обладнання, що дозволяє досягати максимальних результатів.
  • Варіативність. Ми незмінно враховуємо клієнтські вимоги та переваги і друкуємо такі хенгери, які повністю їм відповідають.
  • Швидкість. Виробництво відбувається настільки швидко, наскільки це реально без шкоди якості: ми не звикли тягнути час.

Якщо вас цікавлять хенгери на замовлення, ми будемо раді співпраці!

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha