Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
16/10/2018
Друк рекламних листівок: ефективна допомога в просуванні бізнесу
Тематика:

Рекламна листівка як цінний «помічник» в бізнесі

Рекламна листівка - це друкований виріб, на сторінці якого розміщена інформація про будь-яку послугу або продукт. На відміну від медійної реклами, яка нерідко буває занадто нав'язливою і викликає лише роздратування, грамотно складені листівки мають більше шансів привернути увагу потенційних клієнтів. Реклама в форматі листівок, не дивлячись на невеликий розмір, може вміщати достатню кількість інформації, яка могла б бути цікавою і корисною для споживачів. Друк рекламних листівок зазвичай замовляється великим тиражем, що дозволяє зробити листівки на замовлення максимально привабливими - яскравими, барвистими, з високою якістю друку - за вигідною ціною.

Якою має бути рекламна листівка?

Щоб зрозуміти, як правильно зробити рекламну листівку, важливо знати основні вимоги, яким вона повинна відповідати:

  • Простота і грамотність - відсутність «незрозумілих» фраз і орфографічних помилок;
  • Стислість і лаконічність - висвітлення головної ідеї без зайвої «води»;
  • Логічність і переконливість - приведення аргументів і фактів, що спонукають клієнта до дії;
  • Доступність і цінність - можливість осмислення інформації після першого ж прочитання, а також надання листівці «корисності» (купон на знижку, запрошення флаєр);
  • Привабливість - листівка повинна бути яскравою, але не натяпаною, інформативною, але не нав'язливою.

Друк листівок в Поліграфіка

Якісний друк листівок в м.Чернівці можна здійснити в компанії Поліграфіка, що спеціалізується на офсетному і цифровому друку. Завдяки індивідуальному підходу до кожного замовника і прийняття до уваги всіх побажань, кваліфіковані менеджери в найкоротші терміни забезпечать якісне виконання будь-якого замовлення.

Крім цього, замовити листівки в Чернівцях можна за невисокою ціною, оскільки власне обладнання з високою продуктивністю дає можливість приймати як великі замовлення, так і замовлення з малим тиражем. Саме тому замовити листівки дешево в Чернівцях - не означає заощадити на якості, тому як для кожного клієнта компанія підбирає найвигідніший варіант, який стане відмінним інструментом для розвитку його бізнесу.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha