Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
04/02/2019
Друк на сувенірній продукції
Тематика:

Будь-яка людина, незалежно від віку і статусу, любить отримувати подарунки. Причому не завжди це повинні бути якісь дорогі і функціональні вироби. Навіть невеликі сувеніри, що не відрізняються практичністю, буває отримати дуже приємно. Сучасні керівники різних компаній і власники магазинів знають, наскільки сувенірна продукція з логотипом може бути корисною в просуванні свого бренду на ринку.

В якості сувенірних виробів сьогодні часто використовується:

  • Канцелярське приладдя - ручки, блокноти, щоденники, блоки для записів;
  • Посуд - чашки, ложки, набори;
  • Одяг - майки, футболки, толстовки, кепки;
  • Інша різноманітна продукція - магніти, диски, флешки, чохли для телефонів, обкладинки для документів;
  • Пакувальна продукція

 

Залежно від виду сувенірної продукції, вироби можна використовувати під час проведення різних презентацій і промо-акцій, в якості подарунків постійним клієнтам, партнерам або співробітникам компанії. Більш дорогі сувеніри з логотипом фірми можуть використовуватися в якості презенту особливо важливим клієнтам або значущим бізнес-партнерам.

Для чого використовується друк на сувенірній продукції?

Друк на сувенірній продукції дозволяє створити унікальний виріб з фірмовою символікою. Сувеніри та невеликі подарунки з логотипом дають можливість компанії прорекламувати свої послуги в ненав'язливій формі і забезпечують нагадування про бренд протягом тривалого часу. Корпоративна сувенірна продукція сьогодні вважається одним з найбільш ефективних способів формування позитивного іміджу компанії.

Вручення сувенірів партнерам, постачальникам, клієнтам або співробітникам сприяє створенню сприятливої ​​атмосфери ділового спілкування, збереження дружніх відносин. Однак варто зазначити, що сувенірна продукція в якості рекламного інструменту працює в тому випадку, коли вона має оригінальне виконання, естетичний зовнішній вигляд і підноситься в якісній фірмовій упаковці.

Виготовлення сувенірної продукції в друкарні "Поліграфіка"

Друкарня "Поліграфіка" пропонує друк на сувенірній продукції за доступною вартістю. Яскраве і оригінальне оформлення сувенірів і корпоративних подарунків дозволяє викликати інтерес потенційних клієнтів до компанії, її товарів чи послуг.

Фахівці друкарні здійснять друк на будь-якій сувенірній продукції, незалежно від складності зображення і розмірів виробів. Креативні сувеніри, які будуть служити прекрасним маркетинговим інструментом, ви отримаєте точно в зазначений термін. Друк на сувенірній продукції - це доступний і ефективний спосіб просування бренду.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha