Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг
16/10/2018
Друк флаєрів в компанії "Поліграфіка"
Тематика:

Друкарня оперативного друку "Поліграфіка" пропонує послуги друку поліграфічної продукції великими тиражами: візитки, листівки, плакати, банери та іншу рекламну продукцію. Серед наших постійних клієнтів багато магазинів і торгово-розважальних центрів, яким потрібно якомога швидше донести до потенційних покупців інформацію про знижки, вигідних акціях, нових товарах і послугах. Для цієї мети ми виготовляємо флаєри на замовлення з якісного паперу-меловкі з ексклюзивним дизайном. Повз такий яскравою і привабливою реклами не пройде жоден клієнт, тому друк флаєрів в Чернівцях користується величезним успіхом серед підприємців.

Друк флаєрів в Чернівцях

Флаєр є невеликою листівку, яка містить інформацію про розпродажі, акції та знижки в магазинах, салонах краси, кафе та інших закладах. Для виготовлення рекламних флаєрів використовується папір-меловка, на розсуд замовника ми можемо зробити покриття:

  • Вибірковий лак по лицьовій стороні;
  • Глянцевий ламінація по лицьовій стороні;
  • Глянцевий ультрафіолетовий лак по обличчю;
  • Двостороння матова ламінація;

Ми виготовляємо флаєри двох видів - одинарні та подвійні. На флаєрі буде завдано логотип вашої компанії і текст. Ми врахуємо всі ваші побажання з приводу колірної гами, шрифту і оформлення тексту.

Замовити друк флаєрів в "Поліграфіка"

Якщо ви шукаєте, де роздрукувати флаєри і зробити це максимально швидко і якісно, звертайтеся в нашу друкарню. Виготовлення флаєрів ціна залежить від тиражу і термінів друку - 1, 3 або 5 днів, а також покриття: матове, глянцеве, одно- або двостороннє. Чим більше флаєрів ви замовите, тим вигідніше вам обійдеться партія рекламної продукції - наша друкарня дає хороші знижки оптовим замовникам. Ми пропонуємо не тільки дешеву друк флаєрів, але і ексклюзивну, барвисту рекламну продукцію, яка обов'язково приверне увагу потенційних клієнтів і зробить ваш бізнес успішним.

популярні теми
  • Глянцева ламінація
bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha