Скопійовано
Вгору
Калькулятор вартості
Ласкаво просимо в світ друкарських послуг

“Poligrafika” – компанія, що заснована з метою найкращого обслуговування клієнтів на найвищому рівні.

Ми спеціалізуємся на цифровому та офсетному друці, що є виробництвом повного циклу - від дизайну макетів до післядрукарської обробки. Наша типографія - стабільна і надійна поліграфічна компанія. Ми використовуєм сучасне обладнання, надаємо високу якість продукції за низькою ціною. Наявність власного високопродуктивного друкарського обладнання дозволяє нам виконувати багато - та малотиражні замовлення.

До Ваших послуг – найрізноманітніша поліграфічна продукція: бланкова, рекламна, журнальна та книжкова.Виконуючи замовлення в стислі терміни, ми гарантуємо Вам високу якість друку. Для кожного ми знаходимо найкраще рішення і пишаємося тим, що сприяємо розвитку Вашого бізнесу або створюємо чудовий настрій Вам і Вашим близьким.

Компанія "Поліграфіка" це - гнучкість та індивідуальний підхід - перевага, яку цінують наші клієнти. 
Ми надаємо якісний сервіс – наші менеджери прислухаються до всіх побажань та запропонують клієнтам вибір оптимальних технологій друку і необхідних матеріалів.

Віктор директор компанії “Poligrafika”

Використовуючи новітні матеріали та ексклюзивне обладнання. Професійний підхід до справи, жорсткий контроль над виробництвом дає нам перевагу перед конкурентами. 

bc blocknote boucklets calendar voblers hangers bank cards christmas card price signboard stickers tag package papers pellicle poster flyers folders letters menus canvas catalogues flag coupons billboard blank blocks box wall-papers afisha